Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.
Pronájem bytu 1+kk 25 m², Husova, Nové Město pod Smrkem, Liberecký kraj
Pronájem bytu 1+kk 25 m², Husova, Nové Město pod Smrkem, Liberecký kraj
Pronájem bytu 1+kk 25 m², Husova, Nové Město pod Smrkem, Liberecký kraj

Pronájem bytu 1+kk • 25 m² bez realitkyHusova, Nové Město pod Smrkem - Nové Město pod Smrkem, Liberecký kraj

Nový
Husova, Nové Město pod Smrkem - Nové Město pod Smrkem, Liberecký krajParkování
Měsíční nájemné8 000 Kč

+ Poplatky za energie2 000 Kč
+ Vratná kauce10 000 Kč

Máte o nabídku zájem?

Ušetřete 8 000 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.


Nabízím k pronájmu útulný 1+kk byt o ploše 25 m², který se nachází v cihlové budově. Nemovitost je ve velmi dobrém stavu a je kompletně nevybavená, což dává možnost zařízení přesně dle vlastních představ a potřeb. Byt se nachází výhradně v přízemí jednopodlažní budovy, která umožňuje pohodlný bezbariérový přístup.

Přestože byt nenabízí luxusní vybavení, jeho praktické uspořádání a světlé interiéry poskytují ideální prostor pro samostatné bydlení. K nemovitosti náleží rovněž možnost parkování, což zvyšuje atraktivitu tohoto pronájmu.

Pokud Vás tato nemovitost zaujala, je možné mě kontaktovat prostřednictvím zpráv na komunikační platformě k domluvení osobní prohlídky.

Parametry nemovitosti

Dostupné od12. 7. 2026
Konstrukce budovyCihla
VybavenoNevybaveno
Číslo inzerátu1044479
Užitná plocha25
StavVelmi dobrý
Dispozice1+kk
PodlažíPřízemí
UmístěníKlidná část
Cena za jednotku320 Kč / m2

Co tato nemovitost nabízí?

Bezbariérový přístup
Parkování

V okolí nemovitosti najdete


Vzdálenost k:

Podobné nabídky jako tato nemovitost

  • Pronájem
  • Byt
  • 1+1, 1+kk, 2+1, 2+kk

Zobrazit všechny nabídky