Prodej pozemku • 1330 m² bez realitkyKohlenmühle 11 Lübeck-Kücknitz Herrenwyk Schleswig-Holstein 23569
K prodeji je nabízena průmyslová parcela o rozloze cca 1.330 m² v Lübeck-Kücknitz. Parcela je evidována jako samostatný pozemek, je kompletně oplocená a nabízí optimální podmínky pro realizaci různých průmyslových projektů.
Na pozemku se již nachází drenážní kanál a existující základová deska, kterou je možné rozšířit. Zvláště atraktivní je již získané a platné stavební povolení pro průmyslovou halu o základové ploše cca 350 m² (10 × 35 m). K nákupu náleží také architektonické plány, což umožňuje rychlý start projektu.
Vzhledem k tomu, že pro pozemek neexistuje konkrétní územní plán, nabízejí se – s výhradou úředního povolení – rozmanité možnosti průmyslového využití. Parcela se vhodně hodí mimo jiné pro řemeslné podniky, skladové a logistické společnosti, dílny, výrobní závody nebo jako dlouhodobá investice.
Okamžitý nákup je možný.
Průmyslová parcela se nachází v Lübeck-Kücknitz v rámci zavedené a z větší části rozvinuté průmyslové zóny. Již se zde úspěšně usadilo řada firem z oblastí obchodu, řemesel, služeb a logistiky. V těsné blízkosti se rovněž nachází famila trh a další možnosti nákupů a poskytovatelé služeb.
Dálnice A1 je dosažitelná za pár minut a nabízí výborné spojení směrem k Hamburku, Fehmarnu a Skandinávii. I přístav v Lübecku a Skandinávský terminál v Travemündu jsou rychle dostupné, což činí tuto lokalitu mimořádně atraktivní pro firmy s regionálním i nadregionálním zaměřením.
Díky kompletní infrastrukturu a dobrému okolí poskytuje parcela ideální podmínky pro včasnou realizaci průmyslového projektu. Kombinace výhodné dopravní dostupnosti, zavedeného podnikatelského prostředí a blízkosti Baltského moře činí z tohoto místa zajímavou volbu jak pro uživatele, tak pro investory.
Využijte příležitosti a pořiďte si ihned dostupnou průmyslovou parcelu v zavedené lokalitě s vynikající dopravní dostupností. Díky již získanému stavebnímu povolení a dostupným architektonickým plánům může být váš stavební projekt realizován bez zdlouhavé plánovací fáze.
Na vyžádání vám rádi poskytneme další dokumentaci a zodpovíme vaše dotazy při osobním setkání. Prohlídky jsou kdykoli možné po předchozí domluvě.
Prodej probíhá bez provize přímo od vlastníka.
Parametry nemovitosti
| Dostupné od | 16. 7. 2026 |
|---|---|
| Plocha pozemku | 1 330 m² |
| Číslo inzerátu | 1045691 |
|---|---|
| Cena za jednotku | 180,45 € / m2 |
Co tato nemovitost nabízí?
| MHD 5 minut pěšky |
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.








