
Prodej bytu 2+1 • 58 m² bez realitkyAndrštova, Praha - Libeň
Využít program Bydlím hned, koupím později
Nabízím byt v osobním vlastnictví o podlahové ploše 58 m², dispozice 2+1, nacházející se v Praze 8 – Libni, ul. Andrštova 1080/3. Byt je situován v přízemí cihlového domu a náleží k němu sklep o výměře 2 m².
Okna jsou však ve velmi dobrém stavu. Byt je určený k rekonstrukci. V posledních letech prošly rekonstrukcí společné prostory domu včetně výtahu. Společenství vlastníků funguje bez problémů a příspěvek do fondu oprav činí 1 290 Kč měsíčně, což přispívá k nízkým pravidelným nákladům na bydlení.
Byt se nachází v tiché a klidné ulici s bezproblémovým parkováním přímo před domem. Je ihned volný a připravený k nastěhování nebo pronájmu.
Díky vyhledávané lokalitě s výbornou občanskou vybaveností a dopravní dostupností představuje byt zajímavou příležitost jak pro vlastní bydlení, tak i jako investici k pronájmu.
Parametry nemovitosti
| Stav | Velmi dobrý |
|---|---|
| Dispozice | 2+1 |
| Podlaží | 1. podlaží |
| Vlastnictví | Osobní |
| Odpad | Veřejná kanalizace |
| Voda | Z veřejného zdroje |
| Cena za jednotku | 117 068,97 Kč / m2 |
| Konstrukce budovy | Cihla |
|---|---|
| Vybaveno | Částečně |
| Číslo inzerátu | 1046284 |
| PENB | G - Mimořádně nehospodárná |
| Užitná plocha | 58 m² |
| Rizika | Prověřit » |
Co tato nemovitost nabízí?
| MHD 4 minuty pěšky |
V okolí nemovitosti najdete
Využít program Bydlím hned, koupím později
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.














