
Pronájem bytu 2+kk • 56 m² bez realitkyRostěnice-Zvonovice - Rostěnice, Jihomoravský kraj
Máte o nabídku zájem?
Ušetřete 15 000 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
Nabízím k pronájmu krásný a moderně vybavený 2+kk byt o ploše 56 m². Jako přímý majitel jsem investoval do novostavby cihlového domu, který má dokonce i venkovní žaluzie, podlahové topení na dálkové ovládání a také solární panely, takže jde o byt s nízkými nákladami.
Bytová jednotka má pouze 3 podlaží a sklep. Můj byt se nachází na prvním podlaží a jeho dispozice a kvalitní vybavení zaručují pohodlné a příjemné bydlení pro jednotlivce nebo pár.
Součástí bytu je prostorný balkon o rozloze 8 m², kde si můžete vychutnat čerstvý vzduch a v letních měsících se i opalovat.
Byt má velkou chodbu-předsín, z které by se dal udělat i další pokoj.
Velká, moderně zařízená koupelna se sprchovým koutem i s místem pro případnou přenosnou vanu.
Součástí velkého obývacího pokoje je i moderně řešená rohová kuchyň s barem a také vchod na balkon, díky kterému je pokoj krásně osvětlen denním světlem.
Do ložnice je také samostatný vchod z chodby.
K bytu náleží také sklep o ploše 6 m², který poskytuje další úložný prostor pro vaše věci. V objektu naleznete dokonce i výtah. K bytu patří i vlastní parkovací staní, které se nachází na dvoře.
Součástí bytového komplexu je travnatá plocha pro odpočinek nebo pro děti k hraní. Celý bytový komplex, travnatý dvůr i parkovací stání je soukromé.
V bytě je také zapojen internet.
V obci je obecní úřad, kostel, školka, škola, obchod, pohostinství a také rybník.
Autem do Brna je to 25 minut po dálnici,
do Vyškova je to 5 minut autem po silnici.
Hned za domem vede cyklostezka.
Do Lulče k lomu je to 10 minut na kole.
Pokud hledáte moderní bydlení, které kombinuje komfort, praktické uspořádání a kvalitní stavební provedení, neváhejte mě kontaktovat prostřednictvím zpráv či komunikační platformy.
V okolí nemovitosti najdete
Máte o nabídku zájem?
Ušetřete 15 000 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.

Pronájem bytuZelnice II, Slavkov u Brna - Slavkov u Brna, Jihomoravský kraj- 2+kk
- 51 m²
16 500 Kč + 5 000 Kč
Pronájem bytuKarla Dvořáčka, Ivanovice na Hané - Ivanovice na Hané, Jihomoravský kraj- 2+kk
- 49 m²
15 500 Kč + 2 500 Kč








