Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.
Pronájem bytu 1+kk 47 m², Herne, Severní Porýní-Vestfálsko
Pronájem bytu 1+kk 47 m², Herne, Severní Porýní-Vestfálsko
Pronájem bytu 1+kk 47 m², Herne, Severní Porýní-Vestfálsko
Pronájem bytu 1+kk 47 m², Herne, Severní Porýní-Vestfálsko
Pronájem bytu 1+kk 47 m², Herne, Severní Porýní-Vestfálsko

Pronájem bytu 1+kk • 47 m² bez realitkyHerne Baukau Nordrhein-Westfalen 44629

Nový
Herne Baukau Nordrhein-Westfalen 44629MHD 3 minuty pěšky • Garáž
Měsíční nájemné304 €

+ Vratná kauce608 €

Více informací


Přeloženo pomocí AI

Pohodlný 1,5-pokojový byt se nachází ve středu dění v Herne-Mitte/Baukau, přímo u zámkového parku Strünkede. Jedná se o světlý a dobře rozdělený byt. Nachází se v udržovaném bytovém domě, který se pyšní příjemnou a vstřícnou nájemnickou strukturou.

Vstupní chodbou se dostanete do příjemné hale, odkud vedou koupelna se sprchou, obývací pokoj i kuchyň. Díky velkým oknům proniká do místností spousta světla.

K bytu patří také sklep, stejně jako prádelna a sušárna, které doplňují bytovou nabídku. Dále k jednotce náleží i podzemní parkovací místa, která je možno pronajmout za 60,00 € měsíčně za místo.

V provozních nákladech jsou již zahrnuty mnohé výhody, například služba domovníka.

Můžete se rovněž cítit pohodlně ve venkovním prostoru, který připomíná park. Veřejná doprava je dostupná během krátké pěší chůze. Školy a školky se nachází v bezprostřední blízkosti. Také obchody s každodenním zbožím jsou v docházkové vzdálenosti – pekárny, hobby markety, kostely, zmrzlinárny, lékaři, lékárny, prodejny nápojů a další služby či gastronomická zařízení lze rovněž rychle dosáhnout.

Navzdory centrální poloze s dobrou dostupností na dálnici A42 jsou rovněž bez potíží dosažitelné zelené plochy, pole, zemědělské oblasti a lesy vhodné pro dlouhé procházky.

Byt je v rekonstruovaném stavu. Všechny stěny jsou tapetované a natřené. Podlahy jsou pokryty kvalitním laminátem a dlažbou.

Koupelna je obložena dlaždicemi na stěnách. Je vybavena sprchou, umyvadlem a toaletou.

Pro bytovou jednotku jsou k dispozici vlastní elektroměry. Byt je vytápěn pomocí kogenerační jednotky.

Podzemní parkovací místa lze dále pronajmout za 60 € měsíčně.

PROSÍM, VŠIMNĚTE SI, ŽE K NÁJMU BYTU JE NUTNÉ POTVRZENÍ O OPRÁVNĚNÍ K BYDLENÍ.

Parametry nemovitosti

StáříNad 50 let
StavPo rekonstrukci
Číslo inzerátu1049392
Užitná plocha47
Dostupné od27. 7. 2026
Dispozice1+kk
PENBD - Méně úsporná
Cena za jednotku6,47 € / m2

Co tato nemovitost nabízí?

Balkón
Garáž
MHD 3 minuty pěšky

V okolí nemovitosti najdete

MHDInnovationszentrum
🚶 241 m (3 min)
PoštaGLS Paketshop
🚘 2 827 m (9 min)
ObchodBäckerei Brinker
🚶 313 m (4 min)
BankaHerner Sparkasse
🚘 1 263 m (3 min)
RestauraceEl Greco
🚶 72 m (1 min)
LékárnaApotheke am Schloss
🚶 328 m (4 min)
ŠkolaGrundschule Forellstraße
🚶 425 m (5 min)
Mateřská školaEv. Tageseinrichtung für Kinder Bertakids
🚶 562 m (7 min)
Sportoviště
🚶 343 m (4 min)
Hřiště
🚶 453 m (5 min)

Vzdálenost k: