
Pronájem bytu 3+1 • 74 m² bez realitkySudenburger Straße 25 Magdeburg Leipziger Straße Sachsen-Anhalt 39112
Sudenburger Straße 25 Magdeburg Leipziger Straße Sachsen-Anhalt 39112MHD 5 minut pěšky • Výtah3-pokojový byt s výtahem v Buckau je velmi prostorný a světlý.
První obsazení v roce 2025.
Štědrý a světlý obývací pokoj s otevřenou kuchyní a přístupem na balkon (jižní orientace). Hlavní ložnice má podlahová okna. Kancelář/dětský pokoj je také velmi světlý a prostorný.
• Podlahové vytápění (tepelná čerpadla)
• Parketová podlaha
• Balkon (jižní orientace)
• Vana o délce 1,75 m
• Velká sprchová kabina, sklápěcí do úrovně podlahy
• Podlahová okna
• Myčka nádobí
• Nová kuchyně
• Velká kombinace lednice/mrazáku
• Výtah
• Systém pro volné vyvolávání hovoru
• Elektrické žaluzie
• Úložný prostor pro kolo v sklepě
Byt může být pronajat také kompletně zařízený a vybavený.
Pronájem all-inclusive ve výši 1.498 € zahrnuje:
- Nájemné (zařízený byt)
- Poplatky za služby
- Náklady na vytápění
- Elektřinu
- Internet (100 Mbit/s)
Nádraží Buckau se nachází jen pět minut pěšky a hlavní nádraží je dosažitelné již po jedné stanici.
V okolí se nachází řada obchodních možností, restaurací či také Univerzitní nemocnice v Magdeburgu (5 minut na kole).
Magdeburská čtvrť Buckau-West sousedí přímo s oblíbenou scénickou oblastí Buckau-Ost. V bezprostřední blízkosti (1 km) se nachází řeka Labe s její přitažlivou promenádou, kde návštěvníky zvou různé restaurace, pivní zahrady a kavárny.
Při pronájmu zařízeném nábytkem (na vyžádání) bude byt kompletně zařízený a vybavený.
V okolí nemovitosti najdete




Pronájem bytuCochstedter Straße Magdeburg Leipziger Straße Sachsen-Anhalt 39112- 4+1
- 138 m²
1 105 € + 345 €









