
Prodej domu 7+1 • 200 m² bez realitkyZur Burg 10, , Braniborsko
V sedmi pokojích, dvou koupelnách a jedné kuchyni, rozložených v přízemí a patře, je dostatek místa k bydlení a životu.
Rodinný dům má přibližně dvě třetiny své plochy podzemním sklepem. Jedna část sklepa obsahuje moderní zařízení na dřevěné pelety se silo pro pelety.
Dvě další sklepní místnosti poskytují prostor pro úschovu jakýchkoli předmětů.
Dům byl nejprve upraven a rozšířen v roce 1962 a znovu v roce 1990. Poté proběhly pravidelně rozsáhlé rekonstrukční práce, například na střeše, topení, izolaci, fasádě, oknech a v částech elektroinstalace.
Na dvoře se nachází přístavová budova se dvěma samostatnými garážemi a prostorným horním patrem. Je zde také dostatek místa pro kola, odpadkové koše a nářadí.
K budově garáží je navázáno přístřeší o rozloze přibližně 36 m². V příjemných letních večerech, s krásným výhledem do přírody, se tam dá příjemně posedět a odpočinout si.
Zahrada je ideální pro pěstování zeleniny – zavlažování je zajištěno studničkou. Navíc nabízí dostatek prostoru pro nové nápady a volný rozvoj.
Na pozemku se domácí mazlíčci, jako jsou psi a kočky, cítí velmi dobře.
Hned vedle domu se rozkládá nedotčený les, který je součástí přírodního parku „Hoher Fläming“. Turistické stezky a cyklotrasy v okolí nabízejí relaxaci v přírodní krajině pro malé i velké. K dobrodružnému hřišti, plážovému volejbalu a centru přírodního parku je to přibližně 200 m.
Kdo hledá živou vesnickou komunitu, najde pro sebe a své děti různé možnosti volnočasových aktivit a aktivní společenský život. Přijměte se uvolněně a přátelsky a zapojte se do života vesnice.
Díky exponované poloze pozemku na okraji vesnice je zaručen klid.
Dům může být samozřejmě upraven a přestavěn podle vlastních představ a nápadů – díky kreativitě a vizi se tak může stát novým domovem.
Dům je však také možné ihned nastěhovat.
V oblasti Fläming, uprostřed smíšených lesů, se nachází obec Rabenstein s částí Raben. Fläming je venkovská oblast, ležící přibližně 80 km jihozápadně od Berlína.
Pouze 3 km od Raben se nachází přípojka k dálnici A9, která umožňuje cestu do Berlína nebo Lipska za přibližně 1 hodinu jízdy.
Nejbližší vlakové nádraží se nachází ve městě Bad Belzig, vzdáleném 15 km.
V zeleném prostředí, u paty středověkého hradu, stojí rodinný dům postavený kolem roku 1930 se svým pozemkem a přístavovou budovou.
Prohlídka je možná pouze po předchozí domluvě.
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.














































