Pronájem bytu 1+kk bez realitky

Špitálská, Hradec Králové, Královéhradecký kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/177065
Pronájem bytu 1+kk, 76 m² bez realitky, Špitálská, Hradec Králové, Královéhradecký kraj, hlavní foto
Cena:
14.000 Kč + 1.500 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Kontakty na majitele nezveřejňujeme z důvodu jejich zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl sám ozvat.

Pro odeslání zprávy majiteli je nutné se přihlásit.


Přihlásit se a poslat zprávu

Popis inzerátu

Nabízím k pronájmu zcela nový půdní byt 1+kk o velikosti 76 m2. Spaní je v tomto bytě řešeno formou zvýšeného patra, tedy nezasahuje do obytné místnosti. Byt je velice prostorný a světlý, výhled na Bílou věž. V koupelně je vana. Vybavení bytu je na dohodě (může být prázdný nebo vybavený), v bytě je k dispozici internet v ceně pronájmu a satelitní signál,...
Nabízím k pronájmu zcela nový půdní byt 1+kk o velikosti 76 m2. Spaní je v tomto bytě řešeno formou zvýšeného patra, tedy nezasahuje do obytné místnosti. Byt je velice prostorný a světlý, výhled na Bílou věž. V koupelně je vana. Vybavení bytu je na dohodě (může být prázdný nebo vybavený), v bytě je k dispozici internet v ceně pronájmu a satelitní signál, stejně tak společná televizní anténa. V objektu je k dispozici pro nájemníky společná prádelna. Celý dům je po kompletní rekonstrukci, nový výtah, střecha, fasáda. Umístění přímo v centru města, celý objekt je kulturní památkou. Neplatíte provizi - pronájem přímo od majitele.
zobrazit celý popis
We offer for rent a brand new loft apartment 1 + kk size of 76 m2. Sleeping in this solution in the form of increased home floor, that does not detract from the living room. The apartment is very spacious and bright, views of the White Tower. The bathroom has a bathtub. Amenities in the agreement (may be empty or equipped), the apartment is available in the rental price internet and satellite...
We offer for rent a brand new loft apartment 1 + kk size of 76 m2. Sleeping in this solution in the form of increased home floor, that does not detract from the living room. The apartment is very spacious and bright, views of the White Tower. The bathroom has a bathtub. Amenities in the agreement (may be empty or equipped), the apartment is available in the rental price internet and satellite signals, as well as common TV antenna. The building is available for tenants shared laundry. The whole house has been completely renovated, new elevator, roof and facade. Location in the city center, the object is a cultural monument. You do not pay commission - rent directly from the owner.
show whole description

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
177065
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
1+kk
plocha:
76 m²
cena:
14.000 Kč
poplatky:
1.500 Kč
vratná kauce:
31.000 Kč
Půjčka na kauci Líbí se Vám tento pronájem a potřebujete peníze na kauci?

Zažádejte si online o Minutovou půjčku bez podmínek. Schválení do 3 minut. Poskytnutí půjčky je zdarma a bez poplatků.
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
Půjčka na vybavení Líbí se Vám tento pronájem a potřebujete peníze na vybavení domácnosti?

Zažádejte si online o Minutovou půjčku bez podmínek. Schválení do 3 minut. Poskytnutí půjčky je zdarma a bez poplatků.
podlaží:
5
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Kontakty na majitele nezveřejňujeme z důvodu jejich zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl sám ozvat.

Pro odeslání zprávy majiteli je nutné se přihlásit.


Přihlásit se a poslat zprávu

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více