Pronájem bytu 3+1 bez realitky

Veveří, Brno - Veveří, Jihomoravský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/317868
Pronájem bytu 3+1, 72 m² bez realitky, Veveří, Brno - Veveří, Jihomoravský kraj, hlavní foto
Cena:
13.000 Kč + 3.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Telefon
+420 737 449 818

Popis inzerátu

Nabízíme Vám vyjimečný nově zrekonstruovaný byt v památkově chráněném domě v centru Brna. Byt je aktuálně obsazen a bude k dispozici od září 2016.

Pozor, tento byt je vhodný pro jednotlivce nebo maximálně pro dvě osoby. Tento byt není vhodný pro skupinové studentské bydlení. Zařízení bytu je nadstandartní. Ložnice je zařízena manželskou postelí. Pokud...
Nabízíme Vám vyjimečný nově zrekonstruovaný byt v památkově chráněném domě v centru Brna. Byt je aktuálně obsazen a bude k dispozici od září 2016.

Pozor, tento byt je vhodný pro jednotlivce nebo maximálně pro dvě osoby. Tento byt není vhodný pro skupinové studentské bydlení. Zařízení bytu je nadstandartní. Ložnice je zařízena manželskou postelí. Pokud nejste jednotlivec nebo pár, tento byt pro vás není vhodný. V domě není povoleno kouření.

Byt se nachází na ulici Veveří ve čtvrti Veveří. Tato čtvrť je považována za jednu z nejlepších rezidenčních adres v Brně a je vyhledávána zejména mladými profesionály pracujícími v zahraničních firmách.

V okolí jsou desítky kaváren, barů, restaurací. Hlavní transportní uzel na ulici Česká je jen jeden blok od domu.

Tento luxusně zařízený byt má ložnici, obývací pokoj, kuchyň, jídelnu, vstupní předsíň, koupelnu, záchod. Expozice bytu je na jihozápad do zahrady. Žijete v centru města, ale v klidu jako na venkově. Ložnice i obývací pokoj mají přístup na balkon.

Byt je zcela přestavěn a všechny pokoje mají nové dřevěné podlahy, dřevěné dveře, dřevěná okna. Kuchyň a veškerý nábytek jsou ze dřeva a ne z dřevotřísky.

Byt je kompletně zařízen se skříněmi, postelemi, sedací soupravou, lampami, koberci, kuchyňským vybavením, ručníky, ložním prádlem. Celková cena se všemi poplatky včetně internetu a televize je 16 000 Kč pro jednotlivce a 17 000 Kč pro pár.

Chcete-li získat více informací a podívat se na video prohlídku bytu, prosím, klikněte zde:

http://citysports.cz/rent/brno/veveri/garden/
zobrazit celý popis
We are pleased to offer you a completely newly renovated apartment in a historically protected building in the city center of Brno. The apartment is now occupied and will be available from September 2016.

Attention, this apartment is for a single person or for maximum two occupants. The apartment is suitable only for an individual or for a couple. The bedroom has a king size bed. If you are...
We are pleased to offer you a completely newly renovated apartment in a historically protected building in the city center of Brno. The apartment is now occupied and will be available from September 2016.

Attention, this apartment is for a single person or for maximum two occupants. The apartment is suitable only for an individual or for a couple. The bedroom has a king size bed. If you are not a couple, this apartment is not suitable for you. Smoking is not allowed in the building.

The apartment is located on Veveří street in the Veveří district of Brno. This district is regarded as one of the best residential addresses in Brno and is especially sought after by international young professionals and international students.

There are dozens of cafés, bars, pubs, restaurants within walking distance. The Česká Street transportation hub is only one block away.

The apartment has a bedroom, living room, kitchen, dining room, entry hallway, bathroom, toilet. The apartment is facing southwest into the garden. You will live in the city center but in a calm of country living. Both bedroom and living room have access to the balcony.

The apartment is totally rebuilt and you will be its second resident after the restoration. All rooms have new hardwood floors, wooden doors, and wooden windows.

The apartment is fully furnished with beds, wardrobes, sofas, radio, lamps, carpets, kitchen appliances and wares, towels, beddings. The total price with all fees is CZK 16 000 for an indvidual and CZK 17 000 for a couple.

To watch the video tour and read detailed description, please, visit:

http://citysports.cz/rent/brno/veveri/garden/
show whole description

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
317868
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
3+1
plocha:
72 m²
cena:
13.000 Kč
poplatky:
3.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
energetická třída:
b
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaží:
2
balkón:
Ano
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Telefon
+420 737 449 818
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více