Pronájem nebytového prostoru Ostatní bez realitky

Nad Višňovkou, Praha - Ruzyně

https://www.bezrealitky.cz/id/401735
Pronájem nebytového prostoru 100 m² bez realitky, Nad Višňovkou, Praha - Ruzyně, hlavní foto
Cena:
12.000 Kč + 2.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Pronajmu nebytové prostory. Výměra vnitřní plochy objektu činí 50,16m2 v každém podlaží - přízemí a suterén, ve kterém se nachází WC a umyvadlo s teplou vodou. Stavba je umístěna 20m od vstupní branky s možností příjezdu malého nákladního auta.(Tranzit).Možné pronajímat i jednotlivé podlaží cca. 50 m2 h. podlaží jako kanceláře nebo cca.50 m2 suterén jako...
Pronajmu nebytové prostory. Výměra vnitřní plochy objektu činí 50,16m2 v každém podlaží - přízemí a suterén, ve kterém se nachází WC a umyvadlo s teplou vodou. Stavba je umístěna 20m od vstupní branky s možností příjezdu malého nákladního auta.(Tranzit).Možné pronajímat i jednotlivé podlaží cca. 50 m2 h. podlaží jako kanceláře nebo cca.50 m2 suterén jako sklad. Nájemné stanovit dohodou.

Budova je zateplena energ. náročnost skupiny D. Vytápění přímotopy. Možnost připojení k internetu,domácí telefon a vlastní bezpečnostní zařízení. Použití možné jako kancelář, sklad, drobná výroba nebo ateliér. Dobrá dostupnost cca.600 m od konečné stanice tramvaje č. 22 Bílá Hora ,občanská vybavenost v blízkosti Lidl , Kaufland , Hornbach.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
401735
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
Ostatní
plocha:
100 m²
cena:
12.000 Kč
poplatky:
2.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více