Pronájem nebytového prostoru 100 m² bez realitky

Nad Višňovkou, Praha - Ruzyně

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Pronajmu nebytový prostor. Výměra vnitřní plochy objektu činí 50,16m2 v suterénu, ve kterém se nachází WC a umyvadlo s teplou vodou. Stavba je umístěna 20m od vstupní branky s možností příjezdu malého nákladního auta.(Tranzit).Je možné pronajmout pouze cca.50 m2 suterén jako sklad ,drobná výroba. V objektu je přípojka na el. proud o napětí 220 V. Nájemné je...
Pronajmu nebytový prostor. Výměra vnitřní plochy objektu činí 50,16m2 v suterénu, ve kterém se nachází WC a umyvadlo s teplou vodou. Stavba je umístěna 20m od vstupní branky s možností příjezdu malého nákladního auta.(Tranzit).Je možné pronajmout pouze cca.50 m2 suterén jako sklad ,drobná výroba. V objektu je přípojka na el. proud o napětí 220 V. Nájemné je možné stanovit dohodou.

Budova je zateplena energ. náročnost skupiny D. Vytápění přímotopy. Možnost připojení k internetu,domácí telefon a vlastní bezpečnostní zařízení. Použití možné jako kancelář, sklad, drobná výroba nebo ateliér. Dobrá dostupnost cca.600 m od konečné stanice tramvaje č. 22 Bílá Hora ,občanská vybavenost v blízkosti Lidl , Kaufland , Hornbach.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
Ostatní
plocha:
100 m²
cena:
12.000 Kč
poplatky:
2.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více