
Inzerát již není v nabídce
Prodej bytu 3+kk • 93 m² bez realitkyBellušova, Praha - Stodůlky
Využít program Bydlím hned, koupím později
Prodám atypický rohový panelákový byt 3+kk v Bellušově ulici v Praze 13 - Stodůlkách v osobním vlastnictví s podlahovou plochou 83 m2, který má dvě balkonové lodžie o rozměru dalších 10 m2. Byt je po kompletní rekonstrukci spočívající ve vybudování zděného jádra s předsunutým WC. V koupelně tak vznikl dostatek prostoru pro pračku. Dále byly upraveny dispozice obývacího pokoje, vybudovány nové rozvody elektroinstalace v celém bytě, SDK podhledy a provedeno kompletní vyštukování. Přímo v bytě se nachází komora o rozměrech cca 7 m2 (možno předělat na malou pracovnu).
Obývací pokoj je orientovaný na jih, což společně se zasklením balkonové lodžie systémem Optimi snižuje náklady na vytápění. Byt je vlivem své orientace a dalším balkonovým dveřím na chodbě, které vedou na menší rohový balkon, velmi prosluněný.
Byt se nachází v docházkové vzdálenosti od stanice metra B Luka a 200 m od autobusové zastávky Amforová, ze které jezdí přímý spoj na zastávku metra A Nemocnice Motol. V docházkové vzdálenosti od bytu se nachází nově vybudované sportovní centrum Jeremi, které nabízí nespočet příležitostí pro aktivní odpočinek. Praha 13 má velmi dobré občanské vybavení. MŠ a ZŠ se nacházejí rovněž v docházkové vzdálenosti bytu. Pro příjemné procházky v přírodě je vhodný místní Centrální park vzdálený cca 10 minut chůze, na který pozvolna navazuje Prokopské údolí.
Parametry nemovitosti
| Konstrukce budovy | Panel |
|---|---|
| Vybaveno | Vybaveno |
| Číslo inzerátu | 417117 |
| PENB | D - Méně úsporná |
| Užitná plocha | 93 m² |
| Cena za jednotku | 48 387,10 Kč / m2 |
| Dispozice | 3+kk |
|---|---|
| Podlaží | 3. podlaží |
| Vlastnictví | Osobní |
| Umístění | Klidná část |
| Rizika | Prověřit » |
Vybíráte byt?
Mějte jistotu, že máte všechny důležité informace!
Co tato nemovitost nabízí?
| Balkón |
V okolí nemovitosti najdete
Využít program Bydlím hned, koupím později
