Prodej pozemku bez realitky

U Drahaně, Praha - Bohnice

https://www.bezrealitky.cz/id/417961
Prodej pozemku 287 m² bez realitky, U Drahaně, Praha - Bohnice, hlavní foto
Cena:
495.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Nabízím k prodeji pozemek – rovinatou zahradu o výměře 287 m2, která se nachází na kraji městské části Bohnice, v Praze 8, v zahrádkářské kolonii. Předmětem prodeje je také podíl na společně využívaných částech zahrádkářské kolonie, především cesty a obvodové části kolonie, vedených jako zahrada a ovocný sad. Jedná se o podíl 1/162 z rozlohy 9586 m2. ...
Nabízím k prodeji pozemek – rovinatou zahradu o výměře 287 m2, která se nachází na kraji městské části Bohnice, v Praze 8, v zahrádkářské kolonii. Předmětem prodeje je také podíl na společně využívaných částech zahrádkářské kolonie, především cesty a obvodové části kolonie, vedených jako zahrada a ovocný sad. Jedná se o podíl 1/162 z rozlohy 9586 m2.
Vlastní zahrada má obdélníkový tvar o rozměrech přibližně 28,7 x 10 m. Kraje zahrady jsou osázeny keři. Vlastní plocha je připravena na vytvoření záhonů, travnatých ploch, umístění bazénu nebo výstavbu chaty podle vlastních představ budoucího uživatele.
Voda je na hranici pozemku, přivedená do zahrady hadicí (roční poplatek za vodu činí 2600,- Kč). Kanalizace ani elektřina není zavedena.
V územním plánu Prahy je oblast vedena jako zahrady a zahrádkové osady. Podle platných stavebních předpisů je zde nyní možné postavit chatu o zastavěné ploše 25m2 s možností podsklepení. Pozemek se nachází v naprosto klidné lokalitě, v blízkosti přírodní památky Bohnické údolí, s množstvím výhledů do kaňonu Vltavy. Využít lze také sportoviště nebo blízký zookoutek.
Pozemek je v osobním vlastnictví a není zatížen žádnými věcnými břemeny.
K zahradě je dobrý dopravní přístup, autem s možností parkování u cesty na kraji kolonie. Veřejná doprava – městský autobus č. 236, zastávka je cca 10 min (500 m) od vstupu do zahrádkářské osady.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
417961
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
287 m²
cena:
495.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
vybavení:
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více