
Pronájem bytu 1+kk • 26 m² bez realitkySudoměřská, Praha - Žižkov
Máte o nabídku zájem?
Ušetřete 15 000 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
Nabízíme k dlouhodobému pronájmu (min. 1 rok) zrekonstruovaný a slunný byt 1+kk v 5. patře činžovního domu s výtahem.
Dům se nachází v klidné ulici Sudoměřská, Praha 3 - cca 2 min. pěšky od metra A - Flora se skvělou dostupností do centra Prahy. V okolí je veškerá vybavenost jako obchodní centrum Flora, restaurace, parky, MHD metro, tram s dostupností do centra max. 15 min.
Byt je velmi hezký a útulný, nová okna a veškeré povrchy vč. kuchyně jsou nové a čisté. V předsíni velká vestavěná skříň, dále vchod do samostatného WC. Koupelna je se sprchovým koutem a otopným žebříkem. Kuchyň je vč. všech spotřebičů: sklokeramická deska, el. trouba, digestoř, lednice a pračka. Vybavení dle foto je součástí bytu, možno doplnit jednolůžko. Ohřev vody el. bojler, plynové topení WaW (velmi úsporné a současně efektivní).
Obytný pokoj je prostorný a plný sluníčka, jsou zde nová vzdušná velká okna s hezkým výhledem a novými žaluziemi. Byt je ideální pro singles nebo mladý pár.
Součástí bytu je sklep.
Nájemné činí 15 000,- Kč/měs. + poplatky za služby (voda, el. dům, režie dům) 1400 Kč/1 osoba nebo 2400 Kč/2 osoby + dále platby za plyn 1500,- Kč/měs. a el. 1000,- Kč /měs. se převádí na nájemce (zálohy dle aktuálních cen dodavatelů a spotřeby). Celkové výdaje na bydlení činí 18 900 Kč/1 os. nebo 19 900 Kč/2 os. + internet - zajištuje si nájemce (v domě Vodafone a O2).
Kauce činí 2x měsíční nájem tj. 30 000 Kč měsíčně. Neplatíte žádnou provizi.
V domě funguje vlastní správa domu a o své nájemníky pečujeme nadstandardně.
Budeme se na Vás těšit, bude se Vám u nás hezky bydlet :-)
Parametry nemovitosti
| Dostupné od | 20. 7. 2026 |
|---|---|
| Konstrukce budovy | Cihla |
| Vybaveno | Vybaveno |
| Provedení | Standardní |
| Číslo inzerátu | 515437 |
| PENB | D - Méně úsporná |
| Umístění | Klidná část |
| Cena za jednotku | 576,92 Kč / m2 |
| Stav | Po rekonstrukci |
|---|---|
| Dispozice | 1+kk |
| Podlaží | 5. podlaží z 1 |
| Vytápění | Plynové |
| Vlastnictví | Ostatní |
| Rekonstrukce | Kompletní |
| Užitná plocha | 26 m² |
Co tato nemovitost nabízí?
| Sklep 1 m² | |
| Výtah |
| MHD 3 minuty pěšky |
V okolí nemovitosti najdete
Máte o nabídku zájem?
Ušetřete 15 000 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.


















