Pronájem domu 5+kk bez realitky
Březina u Křtin, Jihomoravský kraj

21.990 Kč + 5.000 Kč

Popis

Nabízím do pronájmu na dobu určitou (1 – 2 roky) náš krásný dům o velikosti 170 m 2 a rozložením 5+kk s vlastní zahradou a garáží. Dům se nachází v překrásné a populární lokalitě za Ochozem u Brna směrem do Moravského krasu, v obci Březina u Křtin (12 minut autem od Líšně, Klajdovka). Dům byl postaven v roce 2013, doposud obýván prvními a jedněmi majiteli.
Dům je umístěn uprostřed pozemku, s východo-zapadní orientací, okolí domu je obklopeno založenou okrasnou zahradou. Dům je součástí nové výstavby řadových domů (stáří 5 let) hned na okraji obce při vjezdu směrem od Ochozu u Brna. Obec má veškerou občanskou obslužnost (škola – 500m, školka – 500m, obchod – 1km, Sokolovna – 1,1 km, kostel – 1km), šikovné vedení a komunitu s velkým podílem mladých lidí s malými dětmi, kteří jsou skvělými sousedy. V obci je čistička odpadních vod, obecní hřiště, Lesní mateřská školka a od roku 2017 nová obecní komunikace. Obec je dostupná IDS JMK (Integrovaný dopravní systém Jihomoravského kraje) linkou 201 ze Staré osady, cesta trvá 27 min a autobus jezdí ve špičce každých 15minut a jinak co půl nebo každou hodinu (víkend). Dostupnost autem na D1 přes Starou Líšeň a Slatinu je 22min. Obec se svou velkou částí nachází přímo v Chráněné krajinné oblasti Moravského krasu a jeho okolí tvoří famózní příroda plná turistických tras, krásných lesů, jeskyní a zvěře. Oblast nabízí přirozené prostředí k odpočinku a relaxaci a výchově malých dětí.
Dům má celkem 2 nadzemní podlaží (NP). V prvním podlaží se nachází prostorné zádveří (7m2) s vestavěnou skříní a dlažbou pro lepší údržbu v době nepříznivého počasí. Ze zádveří je vstup do WC (1,50 m2), garáže (26 m2) a spojeným obývacím pokojem s kuchyní a jídelnou (45m2 „obyvák-kuchyně“). Přes garáž a technickou místnost (5,6 m2 ) - v technické místnosti jsou vestavěné skříně, v garáži policový systém - je vstup do zahrady.
Kuchyně je uspořádaná ve tvaru písmene „G“, vybavená lednici, troubou, varnou sklokeramickou deskou a myčkou nádobí, vše značky Electrolux. Obrovskými prosklenými dveřmi se prochází na verandu a zahradu. V obyváku-kuchyni je krb, kterým se celý dům může vytápět v přechodových (jaro/podzim) měsících pomocí průduchů do obou pokojů v 2. NP. Pod schody do 2. NP je prostorná, dveřmi zavřená spižírna/skládek.
Dřevěné schody vedou do 2. NP, kde je velmi prostorná chodba (15,3 m2), vhodná jako pracovna nebo druhá hostovská místnost, má velké světlíky s výhledem na les a louku. Z chodby se vchází do ložnice (25m2), druhého WC (2,00m2), koupelny (10m2) a dvou pokojů (11,6m2 a 12m2). Všude jsou plovoucí podlahy, v koupelně a WC dlažba. Koupelna má sprchový kout i rohovou vanu. Všechny tři místnosti mají mansardové okna, která zvětšují vnitřní kubaturu obytného prostoru.
Topení je centrální, plynové prostřednictvím radiátorů. Dům má vlastní změkčovač vody. Datové a TV rozvody ve všech místnostech. Vjezd ke garáží je zhotoven ze zámkové dlažby, okrasná zahrada se osázena pro větší soukromí konifery podél plotu.
Dům je nabízen jako polo-zařízený – foto stran vybavení ilustrační po předchozích obyvatelích.
Dům je k dispozici od 1. 9. 2019. K nastěhování věcí i dříve.
Požaduji kauci ve výši dvou nájmů předem.

Description in English

Parametry

Číslo inzerátu: 517282
Dispozice: 5+kk
Plocha: 170 m²
Cena: 21.990 Kč
Poplatky: 5.000 Kč
Vratná kauce: 44.000 Kč
Město: Březina
Městská část: Březina u Křtin
Typ budovy: Cihla
Vybavenost: Částečně Stěhování něco stojí. S naší půjčkou to zvládnete.
Balkón: Ne
Terasa: Ano
Garáž: Ne

8 862

Aktivních inzerátů
bez provize

25 751

Realizovaných obchodů
tento rok

588 049 296 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Nenašli jste, co jste hledali?
Nenechte si ujít žádnou nabídku a vytvořte si hlídacího psa.

Pronájem domu 5+kk bez realitky

21.990 Kč + 5.000 Kč