Pronájem bytu 1+kk bez realitky
Pod Kavalírkou, Praha - Košíře

12.900 Kč + 2.700 Kč

Popis

Hledám slušné nájemce do nového v loňském roce dokončeného moderního bytu 1+kk od finské společnosti YIT (projekt TALO KAVALÍRKA). Ateliér má celkovou rozlohu 30 m2, nachází se se v přízemí a je k němu prostorná předzahrádka (kombinace zámková dlažba/tráva) o ploše 37 m2. Okna i terasa jsou orientovány do uzavřeného vnitrobloku, nehrozí tedy riziko krádeže nebo vloupání.
V hlavní místnosti je moderní praktická zvýšená kuchyňská linka od IKEA v kombinaci bílá lesk/dub, lednička a dvouplotýnkový indukční vařič. Na podlaze je vynilová podlaha, odvětlení pomocí LED světel a pro dny horka je zde na stropě umístěn i ventilátor. Z této místnosti se lze přes posuvné dveře dostat na terasu a vychutnat si zde v létě snídani, odpopední kávu nebo 0uspořádat grilovací párty. Před mírným deštěm Vás ochrání sousedův balkon na terasou.
V prostorné koupelně je umístěn moderní sprchový kout, velká skříňka se zrcadlem a skříňka na ručníky. Příprava pro pračku je samozřejmostí. Podlahu lze nahřát během pár minut na příjemnou teplotu díky instalovanému topení v podlaze. K bytu patří koje o ploše cca 3 m2.
Předpokládaná požadovaná kauce 15.000 Kč při podpisu smlouvy a 15.000 Kč do 3 měsíců. Lze se ale domluvit... Nastěhovat se lze okamžitě. Preferuji zájemce na dobu nájmu minimálně 1 rok bez domácích mazlíčků. Prohlídka možná po dohodě. Na Vaše dotazy rád odpovím. Pokud máte vážný zájem, prosím o pár informací o Vás a Vašem záměru. Předem Vám děkuji a těším se na setkání.

Parametry

Číslo inzerátu: 542554
Dispozice: 1+kk
Plocha: 30 m²
Cena: 12.900 Kč
Poplatky: 2.700 Kč
Město: Praha
Městská část: Košíře
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
Novostavba: Ano
PENB: B
Vybavenost: Částečně Stěhování něco stojí. S naší půjčkou to zvládnete.
Podlaží: 1
Balkón: Ne
Terasa: Ano
Výtah: Ne
Garáž: Ne
K dispozici od: ihned

7 083

Aktivních inzerátů
bez provize

8 422

Realizovaných obchodů
tento rok

199 188 310 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Nenašli jste, co jste hledali?
Nenechte si ujít žádnou nabídku a vytvořte si hlídacího psa.

Pronájem bytu 1+kk bez realitky

12.900 Kč + 2.700 Kč