Prodej bytu 2+kk bez realitky
U Nikolajky, Praha - Smíchov

6.990.000 Kč

Popis

Nabízím k prodeji velmi krásný moderní byt, 2+kk s lodžií.
Byt má plochu, 55,1 m2 a lodžii o velikosti 6,39m2.
RK prosím nevolat, byt prodávám sám, přímým zájemcům.

Bytová jednotka se nachází ve 4. patře elegantního vilového domu Vila Mrázovka, kde je dohromady pouze 11 bytů. Vila Mrázovka je umístěna v horní části málo frekventované vedlejší ulice U Nikolajky na Praze 5 a nachází se v těsné blízkosti zeleně. Vila Mrázovka na první pohled zaujme členitou fasádou. Její dominantou jsou nepravidelně rozmístěná francouzká okna, lomový kamenný obklad z pískovce a pohledový beton. Vila Mrázovka působí nadčasově a zároveň citlivě doplňuje okolí tvořené z části starší vilovou zástavbou a z části moderními vila domy.
Bližší popis architektonického řešení spolu s fotografiemi a kresbami naleznete zde https://www.archiweb.cz/b/bytova-vila-mrazovka.

Nabízený byt na první pohled zaujme nápaditým řešením vnitřního prostoru. Přes svou relativně menší plochu navozuje pocit většího prostoru s dostatkem denního světla a výhledy na jižní a západní stranu.
Architekti maximálně využili velkoformátových francouzských oken, která tak například vizuálně spojují ložnici s lodžií . Celoskleněné zasuvné dveře spojující obývací pokoj s ložnicí vytváří dojem tzv. open space.

Příjemný pocit z vnitřního prostoru bytu umocňují použité materiály té nejvyšší kvality. Dřevěná masívní podlaha, čelní stěna v ložnici z kamenných tabulek, nebo před rokem renovovaná koupelna, kde je použito italského bílého mramoru a značková sanita. Do ložnice je možné vstoupit z obývacího pokoje dvěmi posuvnými dveřmi z mléčného skla. Jednu celou stěnu ložnice tvoří praktický úložný systém. Nabízený byt má elektricky ovládané vnější hliníkové rolety, které jsou integrované do fasády a pomáhají byt zabezpečit pro případ delší nepřítomnosti. Během horkého počasí pomáhají venkovní rolety udržovat příjemnou teplotu uvnitř bytu. Vytápění bytu je řešeno topením v podlaze. Radiátory jsou umístěny pod okny po celé délce bytu. Teplou vodu pro byt zajištuje vysoce kvalitní plynový kotel umístěný v předsíni. Kotel je zcela nový, byl instalován v rámci rekonstrukce koupelny v roce 2018, současně byl i nově vyvložkován komín.
Cena bytu zahrnuje garážové stání č. 905, které nabízí celoroční bezproblémové parkování v prostorech pod domem. Další parkovací místa jsou v okolí domu dostupná s užitím parkovací karty (modrá zóna Prahy 5). Vokolí je veškerá občanská vybavenost – sportovní vyžití, školky, školy, restaurace, kavárny, malé obchůdky i větší potraviny.
Zastávka autobusu se nachází nad domem v ulici Na Václavce, zastávka metra a nákupní centrum Anděl je vzdáleno pouze 15 minut chůze.Vzrostlá zeleň v těsné blízkosti vily Mrázovky je příhodné místo k odpočinku.


Description in English

Parametry

Číslo inzerátu: 559280
Dispozice: 2+kk
Plocha: 60 m²
Cena: 6.990.000 Kč Chci hypotéku i
Město: Praha
Městská část: Smíchov
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
Vybavenost: Vybavený Chci vybavit s Bonami
Podlaží: 4
Balkón: Ano
Terasa: Ne
Výtah: Ne
Garáž: Ne
K dispozici od: 04.05.2019

7 930

Aktivních inzerátů
bez provize

15 910

Realizovaných obchodů
tento rok

375 866 147 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Nenašli jste, co jste hledali?
Nenechte si ujít žádnou nabídku a vytvořte si hlídacího psa.

Prodej bytu 2+kk bez realitky

6.990.000 Kč