Zobrazit mapu
Byty na prodej • Praha • okres Hlavní město Praha • Praha • Smíchov • 2+kk
(5 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Prodej bytuToyen, Praha - Smíchov
- 2+kk
- 57 m²
Částečně vybaveno • Výtah • Garáž • Sklep 3 m² • Lodžie 5 m²
13 990 000 Kč(245 439 Kč / m²)
Prodej bytuNa Václavce, Praha - Smíchov
- 2+kk
- 55 m²
Částečně vybaveno • Sklep 17 m²
8 999 900 Kč(163 635 Kč / m²)
Prodej bytuNa Valentince, Praha - Smíchov
- 2+kk
- 45 m²
Vybaveno • Sklep 5 m²
8 990 000 Kč(199 778 Kč / m²)
Prodej bytuNa Neklance, Praha - Smíchov
- 2+kk
- 61 m²
Výtah • Garáž • Sklep 3 m²
9 794 081 Kč(160 559 Kč / m²)
Prohlédněte si další nemovitosti
Kromě prodeje bytů nabízíme i prodeje domů a prodeje pozemků. Dále u nás najdete pronájmy bytů a pronájmy domů.