Prodej pozemku bez realitky
Malá Skála - Sněhov, Liberecký kraj

2.709.000 Kč

Popis

Prodej krásného stavebního pozemku 2463 m²
, Sněhov - Malá Skála, okres Jablonec nad Nisou. Parcelní číslo 1257/2, obec Malá skála, katastrální území Sněhov (690317). Exkluzivní pozemek pro náročné zájemce s výhledem na panorama národní přírodní památky Suché skály se nachází na jižním okraji obce Sněhov, směr Malá Skála. Pozemek je mírně svažitý, jižně orientovaný. Streetview: https://tinyurl.com/y4cf6dhm

V současné době je v územním plánu vedený jako „plocha bydlení venkovského charakteru“. Přístup k pozemku je z veřejné komunikace. 
Elektřina cca 100 m a voda z obecního řadu cca 800 m od hranice pozemku, možnost vrtu, odvod odpadních vod formou ČOV, veřejná kanalizace není k dispozici. V nedaleké obci Malá Skála se nachází veškerá občanská vybavenost, obec je dobře dostupná vlakovou i autobusovou dopravou. Malá Skála je vyhledávané rekreační středisko, které se nachází na severním okraji chráněné krajinné oblasti Český ráj nedaleko města Turnova. Leží v malebném údolí řeky Jizery, obklopeno typickými dominantami: Pantheonem, zříceninou skalního hradu Vranov, a Suchými skalami. Pro množství přírodních krás i kulturního bohatství bývá Malá Skála nazývána Perlou Českého ráje. 

V centru obce u řeky Jizery se nachází sportovně-rekreační centrum Žlutá plovárna s lanovým centrem nebo půjčovnou lodí. V obci můžete ochutnat produkty vyhlášeného Maloskalského pivovaru nebo zajít za kulturou do Galerie Josefa Jíry v Boučkově statku či na film do místního minikina.

Nejpohodlnější přepis energií online Reklama

Parametry

Číslo inzerátu: 573697
Plocha: 2.463 m²
Cena: 2.709.000 Kč Chci hypotéku i
Město: Malá Skála
Městská část: Sněhov

6 558

Aktivních inzerátů
bez provize

52 232

Realizovaných obchodů
tento rok

3 325 558 562 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Nenašli jste, co jste hledali?
Nenechte si ujít žádnou nabídku a vytvořte si hlídacího psa.

Prodej pozemku bez realitky

2.709.000 Kč