Prodej pozemku bez realitky
Malá Skála - Sněhov, Liberecký kraj

2.200.000 Kč

Popis

Prodám krásný stavební pozemek 2463 m²
, Sněhov - Malá Skála, okres Jablonec nad Nisou. Parcelní číslo 1257/2, obec Malá skála, katastrální území Sněhov (690317). Exkluzivní pozemek s nádherným výhledem do údolí, rámovaného rozeklaným hřebenem Suchých skal (nár. přírodní památky) se nachází se na okraji obce Sněhov, směr Malá Skála. Pozemek je mírně svažitý a orientovaný na jih. Na dohled je velmi ceněný a vyhledávaný Český ráj (CHKO), pár minut pěšky pak vyhlášená Malá skála. Nabídka vyžití v blízkém okolí je skutečně pestrá, zároveň ale místo zůstává stranou veškerého ruchu a nabízí dostatek soukromí a dokonalý klid.
Streetview: https://goo.gl/maps/9AudmwnYkeyfskiE6

Přístup k pozemku je z veřejné komunikace. 
Elektřina cca 100 m a voda z obecního řadu cca 800 m od hranice pozemku, možnost vrtu, odvod odpadních vod formou ČOV, veřejná kanalizace není k dispozici. V nedaleké obci Malá Skála se nachází veškerá občanská vybavenost, obec je dobře dostupná vlakovou i autobusovou dopravou. Malá Skála je vyhledávané rekreační středisko, které se nachází na severním okraji chráněné krajinné oblasti Český ráj nedaleko města Turnova. Leží v malebném údolí řeky Jizery, obklopeno typickými dominantami: Pantheonem, zříceninou skalního hradu Vranov, a Suchými skalami. Pro množství přírodních krás i kulturního bohatství bývá Malá Skála nazývána Perlou Českého ráje. 

V centru obce u řeky Jizery se nachází sportovně-rekreační centrum Žlutá plovárna s lanovým centrem nebo půjčovnou lodí. V obci můžete ochutnat produkty vyhlášeného Maloskalského pivovaru nebo zajít za kulturou do Galerie Josefa Jíry v Boučkově statku či na film do místního minikina.

Parametry

Číslo inzerátu: 573697
Plocha: 2.463 m²
Cena: 2.200.000 Kč Chci hypotéku i
Město: Malá Skála
Městská část: Sněhov

Mapa

Tato nabídka je neaktivní

Vyberte si z aktuálních nabídek:

8 377

Aktivních inzerátů
bez provize

43 383

Realizovaných obchodů
tento rok

950 370 909 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Nenašli jste, co jste hledali?
Nenechte si ujít žádnou nabídku a vytvořte si hlídacího psa.

Prodej pozemku bez realitky

2.200.000 Kč