Inzerát již není v nabídce
Pronájem bytu Čtyřpokojový • 90 m² bez realitkyĽ. Fullu, Karlova Ves - Karlova Ves, Bratislavský kraj
Ľ. Fullu, Karlova Ves - Karlova Ves, Bratislavský krajMHD 4 minuty pěšky • Vybaveno • Výtah • Balkón 4 m² • Sklep 3 m² • Lodžie 4 m²Měsíční nájemné800 €
+ Poplatky za energie300 €
Ponúkame na prenájom pekný 4 izbový - zrekonštruovaný a zariadený byt v Karlovej Vsi na ulici Ľudovíta Fullu. Rozloha bytu je 90m2+loggia 4m, na 5/6 poschodí s pivničnou kobkou.
Byt má 3 nepriechodné izby s parketami a zariadeným nábytkom, zariadenú obývaciu izbu s TV+internet, kuchyňu s drevenou podlahou. Kuchynská linka je so spotrebičmi, kúpeľňa je zrekonštruovaná, v byte sú plastové okná a bezpečnostné dvere.
V okolí kompletná občianska vybavenosť, dobrá dostupnosť do centra mesta.
Bytový dom je celý zrekonštruovaný – zateplený, strecha, výťah, čipy, schránky.
Cena prenájmu bytu je 800 EUR/mesiac + energie vo výške 300 EUR/mesiac
Byt je k dispozícii od 15.3.2024.
Ideálne bývanie pre 3 dospelé osoby.
Parametry nemovitosti
| Dostupné od | 15. 3. 2024 |
|---|---|
| Konstrukce budovy | Panel |
| Vybaveno | Vybaveno |
| Vytápění | Ústřední |
| Vlastnictví | Osobní |
| Rekonstrukce | Kompletní |
| Užitná plocha | 90 m² |
| Stav | Velmi dobrý |
|---|---|
| Dispozice | Čtyřpokojový |
| Podlaží | 5. podlaží |
| Číslo inzerátu | 575118 |
| PENB | B - Velmi úsporná |
| Umístění | Klidná část |
| Cena za jednotku | 8,89 € / m2 |
Co tato nemovitost nabízí?
| Balkón 4 m² | |
| Lodžie 4 m² |
| Sklep 3 m² | |
| Výtah | |
| MHD 4 minuty pěšky |
V okolí nemovitosti najdete
MHDZŠ Majerníkova
🚶 316 m (4 min)
PoštaBratislava 44
🚶 334 m (4 min)
ObchodBilla
🚶 409 m (5 min)
BankaVšeobecná úverová banka
🚶 289 m (3 min)
RestauraceJedna báseň
🚶 167 m (2 min)
LékárnaLekáreň Dlhé Diely
🚶 227 m (3 min)
ŠkolaSúkromné gymnázium ESPRIT
🚶 193 m (2 min)
Mateřská školaMaterská škola Ľ. Fullu 12
🚶 265 m (3 min)
SportovištěFitness Erem
🚘 1 838 m (6 min)
Hřiště
🚶 90 m (1 min)
Vzdálenost k:
Měsíční nájemné800 €
+ Poplatky za energie300 €