Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.

Inzerát již není v nabídce

Podobné nabídky jako tato nemovitost

  • Pronájem
  • Byt
  • 1+1, 1+kk, 2+1, 2+kk

Zobrazit všechny nabídky

Zobrazit všechny nabídky

Pronájem bytu 1+kk • 27 m² bez realitky

Rezervováno
Novovysočanská, Praha - VysočanyMHD 1 minuta pěšky • Částečně vybaveno • Výtah

Měsíční nájemné15 000 Kč

Základní nájemné12 500 Kč
Poplatky za energie2 500 Kč
Vratná kauce15 000 Kč

Děkuji všem zájemcům a omlouvám se, že z kapacitních důvodů nebudu zřejmě moci odepsat všem neboť přišlo neočekávané množství reakcí. Děkuji za pochopení. (z technických důvodu serveru nemohu zatím vypnout inzerát)

.....

Nabízím pronájem nového krásného bytu 1+kk (27 m2) v novostavbě, orientace východ a jih. Byt se nachází ve 3. nadzemním podlaží z 5. moderního nízkoenergetického bytového domu s velkým výtahem. Je vybaven kompletně zařízenou značkovou vestavnou kuchyní s kombinovanou chladničkou a mrazákem, varnou deskou, troubou a digestoří. Vestavná skříň a stěna s věšáky na chodbě. V designové koupelně je sprchový kout a pračka. Na oknech závěsy.

Byt se nachází v nové rezidenční lokalitě Krejcárek. V okolí se nachází široká cyklostezka vhodná i pro inline bruslaře s řadou občerstvení, wellness & sport centrum hotel Step, Obchodní centrum Harfa, O2 aréna, restaurace a potraviny.V blízkosti je také park Pražačka.

Výborná dopravní dostupnost – zastávka autobusu (č 136) přímo před domem, přímé tramvaje (1, 10, 16) do centra města 5min chůze nebo 1 zastávka busem. Blízko metro B - 1 zastávka (Palmovka) a metro A (Flora, Želivského).

Byt je připraven k prohlídkám s majitelem během srpna a nastěhování během září 2022

Kontaktujte mne prosím emailem. RK nevolat ani nepsat prosím.

Cena: 12 500 Kč / měsíc

Poplatky: 2 035 +500 Kč elektřina

Thank you all who replied. Due to unexpected high amount of responses I will probably not be able to reply to all of you. Thank you for understanding. ( I cannot turn off this offer yet from technical reasons)

....

I rent a beautiful new apartment 1 + kk (27 m2) in a new building, orientation east and south. The apartment is located on the 3rd floor of the 5th modern low-energy apartment building with a large lift. It is equipped with a fully equipped branded built-in kitchen. Build-in wardrobe in hallway of the appartment. The designer bathroom has a shower and washing mashine. Curtains on the windows.

The apartment is located in a new residential area Krejcarek. There is a wide cycle path suitable for inline skaters with a variety of restaurants with refreshments, wellness & sports center hotel Step, Shopping Center Harfa, O2 Arena, restaurants and food stores. Also park Pražačka is very close.

Excellent transport links - bus stop (136) in front of the house, direct tram (1, 10, 16) to the city center 5min walk or 1 bus stop. Near metro B, 1 stop (Palmovka) and metro A (Flora, Zelivskeho).

The apartment is ready to sightseeing with owner and for rent from September 2022.

Please contact me by email. RK do not call or write please.

Price: 12 500 CZK / month

Utilities: 2 035 + 500 CZK electricity

Parametry nemovitosti

Číslo inzerátu595159
Dispozice1+kk
Dostupné od5. 9. 2022
Podlaží3
Typ budovyNízkoenergetický
Plocha27
VybavenoČástečně
StavNovostavba
VlastnictvíOsobní
PENBB

Co tato nemovitost nabízí?

Novostavba
MHD 2 minuty pěšky
Výtah

V okolí nemovitosti najdete

Odebírejte novinky z realitního trhu

Tato stránka je chráněna technologií reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google