Prodej domu Ostatní bez realitky
Ústecká, Praha - Dolní Chabry

11.990.000 Kč

Popis

Nabízíme k prodeji dva rodinné domy, respektive dvou- až třígenerační rodinný dům v původní části Dolních Chaber s výbornou dopravní dostupností.

Historicky se jedná o dva oddělené rodinné domy, které byly při rekonstrukci v 70. letech minulého století propojeny v jeden dvougenerační až třígenerační rodinný dům se dvěma čísly popisnými a dvěma oddělenými hlavními vchody. Zastavěná plocha pozemku 182 m2, celková užitná plocha domů cca 275 m2, celková plocha pozemku 455 m2.
Vchodem rodinného domu č.p. 212 se vchází do prostorného přízemního bytu 2+1. K bytu náleží sklep a garáž a zahradní garážové stání.
Vchodem rodinného domu č.p. 213 se dostáváme k přízemnímu ateliéru/pokoji/kanceláři s vlastním příslušenstvím a sprchou. V 1. patře se dále nachází prostorný byt 4+1, který disponuje schodištěm s chodbou, prostornou halou, pracovnou, kuchyní, komorou, obývacím pokojem, ložnicí s balkónem, dětským pokojem, koupelnou a odděleným WC. K rodinnému domu č.p. 213 též náleží půda, sklep, garáž, garážové stání a skleník přístupný jak z domu, tak ze zahrady.

Domy lze případně stavebními úpravami zpět oddělit - ve fotogalerii zakreslen jak stávající stav, tak stav po případném oddělení.

Oba domy jsou vytápěny plynovými kotly a jsou napojeny na všechny inženýrské sítě. Veškerá občanská vybavenost se nachází v dochozí vzdálenosti. Přes ulici je mateřská školka, v okolí dále restaurace, fitcentrum, služby, dětské hřiště, zdravotní péče, obchody a supermarkety do 5 minut chůze.
Jedná se o místo s výbornou dopravní obslužností. V současné chvíli je zastávka autobusů cca 150 m od domu s dojezdem na metro Kobylisy do 5 minut. V letech 2022 až 2025 je plánováno zklidnění provozu na Ústecké ulici přestavbou na městský bulvár s prodloužením tramvajové trati z Kobylis do Zdib.
PENB se zajišťuje, dle zákona uváděno G.

Prohlídky možné po předchozí dohodě - tel. 605 236 571. RK nevolat!

Parametry

Číslo inzerátu: 597385
Dispozice: Ostatní
Plocha: 275 m²
Plocha pozemku: 455 m²
Cena: 11.990.000 Kč Chci hypotéku i
Město: Praha
Městská část: Dolní Chabry
Typ budovy: Cihla
PENB: G
Vybavenost: Nevybavený Chci slevu na nábytek a elektro
Balkón: Ne
Terasa: Ano
Garáž: Ano
Stáří: více než 50
Provedení: standardní: běžné materiály a technologie
Typ vytápění: plynový kotel
Voda: veřejná síť
Odpad: veřejná kanalizace

8 072

Aktivních inzerátů
bez provize

48 473

Realizovaných obchodů
tento rok

1 123 508 769 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Nenašli jste, co jste hledali?
Nenechte si ujít žádnou nabídku a vytvořte si hlídacího psa.

Prodej domu Ostatní bez realitky

11.990.000 Kč