Prodej domuZápadní, Hovorčovice - Hovorčovice, Středočeský kraj
- 5+kk
- 142 m²
- 451 m²
12 900 000 Kč13 520 000 Kč
Ušetříte 620 000 Kč
Ušetříte 620 000 Kč

Tato nemovitost již od 46 117 Kč měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,79 %.
Prodej rodinného domů o velikosti od 242,4m2 s pozemkem 559m2. Dům je energetické třídy B (velmi úsporné) Nachází se v obci Zlonín. Cena je 11.000.000,-.Kč. Bližší info na www.wellwill.cz nebo přímo u prodejce na GSM: 607 000 570
| Dostupné od | 1. 6. 2022 |
|---|---|
| Konstrukce budovy | Cihla |
| Číslo inzerátu | 626736 |
| Užitná plocha | 242 m² |
| Rizika | Prověřit » |
| Stav | Novostavba |
|---|---|
| Dispozice | 5+kk |
| Umístění | Klidná část |
| Plocha pozemku | 559 m² |
| Cena za jednotku | 45 454,55 Kč / m2 |
| Garáž | |
| MHD 2 minuty pěšky |
| Terasa |