
Pronájem bytu 2+1 • 65 m² bez realitkyKrásova, Praha - Žižkov
Máte o nabídku zájem?
Ušetřete 16 900 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
Děkujeme za zájem.Byt je určen pro zájemce od ihned.
2+1 je kousek od hlavního nádraží Praha v ulici Krásova/v části kde je druhý LIDL nad nádražím v ulici Seifertova /.
Pokoj 1. je do ulice Krásova a je samostatný/Pokoj 2. do dvorní části .V bytě je lednice , dvouplotna, sociální zařízení je možno oddělit závěsem.WC v bytě je samostatné.
Byt je vhodný pro jedince,pár,nebo pro 2-3.osoby na spolubydlení.
Orientace je na východ a západ. Byt je světlý a slunný ve starším činžovním domě.
Fotografie s dekoracemi mohou být ilustrativní. Zájemce si připraví byt k nastěhování podle vlastního stylu .Lokalita je blízko univerzit,Vysoké školy ekonomické a kanceláří Churchill Square a Masaryčky s výbornou dopravní dostupností- Tram 5,9,15,26 - zastávka Viktoria Žižkov je 1.min. od domu. Hlavní nádraží je 8.min.pěšky /severní výstup směr Seifertova ulice/.metro C Hlavní nádraží, metro B /A dostupné rovněž do pár minut. Provizi neplatíte .Nabídka je přímo od majitele. Těšíme se na prohlídku.Nabídka je pouze od ihned .Rezervace je možná při prohlídce.
V okolí nemovitosti najdete
Máte o nabídku zájem?
Ušetřete 16 900 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.




















