Pronájem bytuBezručova, Mladá Boleslav - Mladá Boleslav, Středočeský kraj
- 1+1
- 40 m²
15 000 Kč + 3 100 Kč
Máte o nabídku zájem?
Ušetřete 13 000 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
Nabízím k dlouhodobému pronájmu moderní, světlý byt 1+kk (36 m²) v 1. NP s vlastním balkonem a praktickou šatnou. Byt je vybaven kuchyňskou linkou s vestavnou troubou a varnou deskou. V koupelně najdete vanu a WC.
K bytu náleží také sklepní kóje. Bezproblémové parkování je zajištěno před domem.
V docházkové vzdálenosti se nachází kompletní občanská vybavenost (potraviny, pošta, restaurace, škola či školka). Skvělé spojení do Prahy i Mladé Boleslavi (autobusové nádraží kousek od domu).
K dispozici od června 2026.
| Dostupné od | 1. 6. 2026 |
|---|---|
| Konstrukce budovy | Cihla |
| Vybaveno | Částečně |
| Vytápění | Ústřední |
| Vlastnictví | Osobní |
| Umístění | Klidná část |
| Cena za jednotku | 361,11 Kč / m2 |
| Stav | Novostavba |
|---|---|
| Dispozice | 1+kk |
| Podlaží | 1. podlaží |
| Číslo inzerátu | 634955 |
| PENB | G - Mimořádně nehospodárná |
| Užitná plocha | 36 m² |
| Balkón 3 m² | |
| MHD 4 minuty pěšky |
| Sklep 5 m² | |
| Parkování |
Máte o nabídku zájem?