
Inzerát již není v nabídce



Pronájem bytuV Zídkách, Vrané nad Vltavou - Vrané nad Vltavou, Středočeský kraj- 3+kk
 - 70 m²
 
15 000 Kč + 6 000 Kč

Pronájem bytu 2+kk • 47 m² bez realitkyPanuškova, Praha - Krč
Nabízím k dlouhodobému pronájmu, krásný byt 2kk na Praze 4 mezi stanicemi Metra Budějovická a Pankrác. Autobus hned před domem, zastávka Ryšánka (121, 134, 170, 193 a 7 min chůze zastávka Na Strži- autobus 118). V okolí park a dětské hřiště. Prodejna Albert před domem.
Obývací pokoj s rozkládací sedačkou, pracovním stolem, rozkládacím kuchyňským stolem, TV a plně vybaveným kuchyňským koutem (elektrická trouba, plynový sporák, myčka, velká chladnička s mrazákem). K dispozici je nádobí, náčiní, sklo, porcelán. Dále mixér, mikrovlnná trouba, varná konvice. Z obýváku je vstup na příjemnou velkou prosklenou lodžii s orientací na západ. Byt má 47m2, z toho lodžie 6.96m2.
Oddělená ložnice s dalším pracovním stolem a velkou skříní. Koupelna spojená s toaletou + bidet, prostorný sprchový kout, pračka se sušičkou. Chodba s hlubokými vestavěnými skříněmi se zrcadly a botníkem.
Parametry nemovitosti
| Dostupné od | 2. 1. 2021 | 
|---|---|
| Konstrukce budovy | Panel | 
| Vybaveno | Vybaveno | 
| Číslo inzerátu | 644699 | 
| PENB | B - Velmi úsporná | 
| Užitná plocha | 47 m² | 
| Stav | Velmi dobrý | 
|---|---|
| Dispozice | 2+kk | 
| Podlaží | 3. podlaží | 
| Vlastnictví | Osobní | 
| Umístění | Klidná část | 
| Cena za jednotku | 277 Kč / m2 | 
Co tato nemovitost nabízí?
| Balkón | |
| Výtah | |
| MHD 2 minuty pěšky | 
| Lodžie | 
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.