Pronájem bytu 1+kk bez realitky
Rohanské Nábřeží, Praha - Karlín

20.000 Kč + 3.000 Kč

tag.public_transport
tag.partially_equipped
tag.lift
tag.parking
tag.mirador
tag.cellar

Popis

Prostorné a útulné studio s velkou terasou je umístěno ve 4. patře luxusního developerského projektu River Diamond na Vltavském nábřeží, jen pár kroků od Karlínského náměstí a jeho rozlehlého parku. Díky východní orientaci a velkoformátovým oknům se budete probouzet do krásných slunných dní a budete si moci vychutnávat snídani na prostorné terase s výhledem do klidného vnitrobloku domu, do udržované okrasné japonské zahrady se vzrostlými stromy, kamennými plastikami a zurčícími fontánami. Díky použitým materiálům, jako jsou dřevěné podlahy, či světlá koupelna působí prostor velice útulným dojmem. Kuchyňská linka je plně vybavena spotřebiči, ke studiu náleží prostorný sklep a v suterénu domu je možnost pronájmu garážového stání.

Projekt River Diamond patří mezi nejprestižnější dobré adresy v Praze, má vlastní 24 hodinovou recepci a 24 hodinovou ostrahu.

Oblíbená čtvrť – původně první pražské předměstí, byla nazvána Karlín na počest rakouské císařovny a české a uherské královny Karolíny Augusty Bavorské. Dříve omšelá industriální čtvrť postupně vykvetla do krásy a nyní splňuje nároky i těch, kteří vyhledávají prestižní bydlení s kompletními službami a těsnou blízkostí centra. Tam se lze snadno dostat nejen tramvajemi a metrem z blízké zastávky Karlínské náměstí, ale i pěšky. Přímo za domem je park s cyklostezkou. Potraviny, kavárny, bistra, restaurace, mateřská a základní škola i gymnázium, lékárna, poliklinika, obchůdky, množství kancelářských budov nebo kulturní prostory Karlínská kasárna či Forum Karlín, vše je v pěším dosahu. Cesty autem usnadňuje nedaleký nájezd na pražskou magistrálu.

Description in English

Parametry

Číslo inzerátu: 646614
Dispozice: 1+kk
Plocha: 52 m²
Cena: 20.000 Kč
Poplatky: 3.000 Kč
Vratná kauce: 44.000 Kč
Město: Praha
Městská část: Karlín
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
PENB: B
Vybavenost: Částečně Stěhování něco stojí. S naší půjčkou to zvládnete.
Podlaží: 4
Balkón: Ano
Terasa: Ano
Sklep: Ano
Lodžie: Ne
Parkování: Ano
Výtah: Ano
Garáž: Ne
K dispozici od: 20. 01. 2021

7 896

Aktivních inzerátů
bez provize

11 007

Realizovaných obchodů
tento rok

224 817 501 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Nenašli jste, co jste hledali?
Nenechte si ujít žádnou nabídku a vytvořte si hlídacího psa.

Pronájem bytu 1+kk bez realitky

20.000 Kč + 3.000 Kč