
Inzerát již není v nabídce
Pronájem bytu 2+kk • 53 m² bez realitkyKomunardů, Praha - Holešovice
Komunardů, Praha - HolešoviceMHD 1 minuta pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • GarážOd 1.7.2021 je k dispozici k dlouhodobému pronájmu nový luxusní světlý byt v novostavbě od architekta Fialy v pátém patře s výtahem, s orientací na východ, na rohu ulic Komunardů a Přístavní. Obývací pokoj 20 m2 s plně vybavenou kuchyní, indukční varnou deskou, kombinovanou troubou s mikrovlnným ohřevem, myčkou nádobí, s chladničkou a beznámrazovou mrazničkou. Koupelna 3,5 m2 s vanou Kaldewei s vanovou a hlavovou sprchou, umyvadlo Triomini Lapis. WC 2 m2 se závěsnou mísou Vitra včetně bidetové spršky a umývátka. Prostorná předsíň 10 m2 s vestavěnou skříňovou sestavou délky 3 metry s vestavěnou pračkou LG a policovou botní skříní. Podlahy jsou dřevěné z dubových lamel, podlahy a obklad v sociálních zařízeních jsou z kamene travertin. K bytu patří sklepní kóje 2 m2 a garážové stání.
U objektu zastávka MHD Tram Dělnická č. 1, 6, 7, 12, 14, 25 s přímou vazbou na metro Palmovka a Vltavská.
V pěší vzdálenosti Billa, Albert, Penny a množství bufetů, restaurací a kaváren. Dále škola na Ortenově náměstí, divadlo La Fabrika, Rock Opera Praha, krokodýlí ZOO, Pražská tržnice a pošta. Vratná kauce dvouměsíční nájem. Garážové stání 1.850 Kč.
Parametry nemovitosti
| Dostupné od | 1. 7. 2021 |
|---|---|
| Konstrukce budovy | Smíšená |
| Vybaveno | Částečně |
| Vytápění | Vzdálené |
| Vlastnictví | Osobní |
| Umístění | Klidná část |
| Cena za jednotku | 340 Kč / m2 |
| Stav | Novostavba |
|---|---|
| Dispozice | 2+kk |
| Podlaží | 5. podlaží |
| Číslo inzerátu | 657319 |
| PENB | B - Velmi úsporná |
| Užitná plocha | 53 m² |
Co tato nemovitost nabízí?
| Sklep | |
| MHD 1 minuta pěšky |
| Garáž | |
| Výtah |
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.




