Inzerát již není v nabídce

Podobné nabídky jako tato nemovitost

  • Pronájem
  • Byt
  • 3+1, 3+kk, 4+1, 4+kk

Zobrazit všechny nabídky

Zobrazit všechny nabídky

Pronájem bytu 3+kk • 80 m² bez realitky

Rezervováno
Špotzova, Praha - LibocMHD 1 minuta pěšky • Vybaveno

Měsíční nájemné26 000 Kč

Základní nájemné22 000 Kč
Poplatky za energie4 000 Kč
Vratná kauce22 000 Kč

Nabízíme dlouhodobý pronájem bytu 3 + kk (80m2) v krásné čtvrti Liboc na Praze 6. Byt je ve výborném stavu, plně zařízený, s moderním vzhledem. Část nábytku lze na požádání odstranit. Byt disponuje prostorným obývacím prostorem s kuchyní (36m2) s nádherným výhledem do zahrady. Byt má velkou ložnici (17m2), malou kancelář / ložnici (8m2), koupelnu se sprchou a vanou s vířivkou (5m2) a malou úklidovou místnost (3m2). Díky nim je byt ideální pro pár nebo pár s malým dítětem. Pro obyvatele je snadné zaparkovat na ulici.

V okolí je veškerá potřebná občanská vybavenost, včetně škol, mateřských škol, klinik nebo nákupních center (10 minut). Relaxovat můžete v přírodním parku Divoká Šárka (méně než 5 minut chůze), na koupališti Džbán (přibližně 15 minut pěšky) nebo v nedalekých sportovních centrech. Obora Hvězda je také pěkně viditelná z bytu a vzdálená pouhých 15 minut chůze.

Objekt je snadno dostupný. Kombinuje vynikající veřejnou dopravu (časté autobusy a tramvaje do 3 minut chůze) a dopravní dostupnost a napojení na letiště a pražský okruh. Na zelenou linku metra (A) dojedete za 10 minut (Nádraží Veleslavín), čímž se do centra města dostanete za 25 minut.

Cena pronájmu je 17 000 Kč + 3 000 Kč poplatky. Výdaje jsou zálohy na elektřinu, plyn (horká voda, topeni), vodu, odpadky a internet, skutečné výdaje závisí na spotřebě. Požadujeme zálohu 17 000 Kč.

Kouření uvnitř bytu není povoleno. Částečné využití zahrady je dohodou.

We offer long-term rent of a 3+kk apartment (80m2) in the lovely neighborhood of Liboc in Prague 6. The flat is in excellent condition, fully furnished, and equipped with a modern look. Some of the furniture can be removed if requested. It possesses a spacious living area with a kitchen (36m2) and a magnificent garden exterior view. The flat has a big bedroom (17m2), a small office/bedroom (8m2), a bathroom with a shower and a bath with Jacuzzi (5m2), and a small cleaning room (3m2). These make the flat ideal for a couple or a couple with a small kid. It is easy to park in the street for residents.

There are all needed civic amenities in the neighborhood, including schools, kindergartens, clinics, and shopping centers (10 minutes). Relaxation is possible in the Divoká Šárka nature park (5 minutes walking), the Džbán swimming pool (15 minutes walking), or nearby sports centers. The Obora Hvezda park is also nicely visible from the property and is just 15 minutes walk.

The property is easily accessible. It combines excellent public transport (Frequent busses and trams under 3 minutes walking) and car transport accessibility and connection to the airport and the Prague ring road. Metro green (A) line is reachable in under 10 minutes (Nádraží Veleslavín), making the city center accessible in under 25 minutes.

The renting price is 22.000 Kc + 4.000 Kc expenses. Expenses are down payments for electricity, gas (hot water, heating), water, garbage, cleaning staircase, and the Internet. Real expenses depend on consumption. We require a 17.000 Kc deposit.

Smoking inside the apartment is not allowed. Partial usage of the garden is negotiable.

Parametry nemovitosti

Číslo inzerátu664505
Dispozice3+kk
Dostupné od1. 6. 2021
Podlaží2
Typ budovyCihla
Stáří10 - 30 let
ProvedeníStandardní
Plocha80
VybavenoVybaveno
StavVelmi dobrý
VlastnictvíOsobní
PENBC
VytápěníPlynové

Co tato nemovitost nabízí?

Předzahrádka 200 m²
MHD 1 minuta pěšky

V okolí nemovitosti najdete

Odebírejte novinky z realitního trhu

Tato stránka je chráněna technologií reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google