Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.

Inzerát již není v nabídce

Podobné nabídky jako tato nemovitost

  • Pronájem
  • Byt
  • 1+1, 1+kk, 2+1, 2+kk

Zobrazit všechny nabídky

Zobrazit všechny nabídky

Pronájem bytu 1+kk • 31 m² bez realitky

Legerova, Praha - VinohradyMHD 1 minuta pěšky • Částečně vybaveno

Měsíční nájemné13 000 Kč

Základní nájemné10 000 Kč
Poplatky za energie3 000 Kč
Vratná kauce14 200 Kč

Nedosáhnete na hypotéku?

Byt pro vás koupíme hned, stačí si do 5 let našetřit na hypotéku


Pronájem světlého bytu 1+kk o rozloze 30,9 m2 ve 3. patře cihlového domu bez výtahu na Praze 2 – Vinohrady, Legerova ulice. Byt je vhodný pro nenáročné zájemce.

Hlavními dveřmi přímý vstup do plně vybavené kuchyně (velká lednice s mrazákem, el. varná deska se 2 plotýnkami, el. trouba, myčka, digestoř). Velký obývací pokoj s parketami, manželskou postelí (bez matrací) a nočním stolkem je orientován na jih a na západ do ulice. Starší, nicméně prostorná koupelna s oknem má umyvadlo, vanu, WC, pračku a nový otopný žebřík. Vytápění v pokoji řešeno el. akumulačními kamny, ohřev vody elektrickým bojlerem.

Rušná lokalita v centru Prahy poblíž nám. I.P. Pavlova, v těsné blízkosti Legerovy ulice. Václavské náměstí vzdáleno cca 3 min. pěšky. V okolí množství obchodů, restaurací a kaváren. Perfektní spojení MHD - metrem (linka C) i tramvajemi.

Náklady:

- nájemné 10.000 Kč měsíčně

- zálohy na služby v domě a na vodu 1.200 Kč měsíčně/osoba; 2 osoby 1.800,- Kč (vyúčtování 1 x za rok)

- zálohy na spotřebu elektřiny cca 3.000 Kč měsíčně (vyúčtování 1 x za rok)

- vratná kauce od 14.200 Kč

Lease of the bright apartment with an area of ​​30.9 m2 situated on the 3rd floor of the brick house without lift located in Prague 2 - Vinohrady, Legerova street.

Through the main door there is a direct access to the fully equipped kitchen (large refrigerator with freezer, electric hob with 2 hotplates, electric oven, dishwasher, hood). Large living room with parquet floors, double bed (no mattresses) and bedside table is facing south and west to the street. The older, yet spacious bathroom with window is equipped with wasbasin, bath, toilet and washing machine. Heating is solved by electric storage heaters, hot water by electric boiler.

Busy location in the centre of Prague near I.P. Pavlova square next to the Legerova street. Wenceslas Square about 3 minutes away on foot. In the surroundings there are of many shops, restaurants and cafés. Perfect connection by public transport - metro (line C) and trams.

Costs:

- rent CZK 9,530 per month

- deposit for service in the house and for water CZK 1,200 per month / person; 2 persons CZK 1,800 (billed once a year)

- advance payments for electricity consumption approx. CZK 2,500 per month (transfer of the contract with the provider to the new tenants; billing once a year)

Parametry nemovitosti

Číslo inzerátu672615
Dispozice1+kk
Dostupné od16. 7. 2021
Podlaží4
Typ budovyCihla
StáříNad 50 let
ProvedeníStandardní
Plocha31
VybavenoČástečně
StavDobrý
VlastnictvíOsobní
PENBG
VytápěníElektrické

Co tato nemovitost nabízí?

MHD 1 minuta pěšky

V okolí nemovitosti najdete

Odebírejte novinky z realitního trhu

Tato stránka je chráněna technologií reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google