Číslo inzerátu: 674085

Inzerát již není v nabídce

Podívejte se na podobné inzeráty, které jsou aktuálně v nabídce.

Pronájem domu 4+kk bez realitky

Postřižín, Středočeský kraj

Zobrazit na mapě

30.000 Kč + 4.000 Kč

Na inzerát již není možné reagovat
Plocha
Plocha
115 m²
Plocha pozemku
Plocha pozemku
315 m²
Dispozice
Dispozice
4+kk
MHD 6 minut pěšky
Vybaveno
Parkování
Terasa

English version follows.
Nabízíme pronájem vybaveného krajního řadového rodinného domu s jihozápadní orientaci včetně parkovacího stání. K dispozici zastřešená terasa, udržovaná zahrada včetně bazénu a zahradního domku. V přízemí je předsíň s úložnými prostory, obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem a vstupem na terasu, WC se sprchovým koutem a technická místnost. Ve 2.NP. jsou 3 samostatné ložnice, koupelna s rohovou vanou a WC. Dům je vytápěn elektrickými podlahovými rohožemi.
Klidná část obce, v blízkosti zastávka PID (5min chůze), dobrá dostupnost do centra Prahy (cca 25min autem). Pro příjemné procházky, běh a cykloturistiku je k dispozici cyklostezka podél Vltavy (Praha - Drážďany), v místě bydlení částečná občanská vybavenost, dětská hřiště, fotbalové hřiště, tenisový kurt, mateřská škola, lesopark, restaurace.

Description

We offer rental of a corner terraced house with a southwest orientation, including a parking place. There is a covered terrace, well-kept garden including a swimming pool and a garden house. The ground floor has a hall with storage space, living room with kitchen and dining area and access to the terrace, toilet with shower and utility room. On the 2nd floor there are 3 separate bedrooms, bathroom with corner bathtub and toilet. The house is heated by electric floor heating.
Quiet part of the village, near the bus stop of Prague integrated public transport (5min walk), good access to the center of Prague (approx. 25min by car). For pleasant walks, running and cycling there is a bike path along the Vltava river (Prague - Dresden), in the place of living partial civic amenities, playgrounds, football field, tennis court, kindergarten, forest park, restaurant.

Parametry

Dispozice
4+kk
Stav
Velmi dobrý
Plocha
115 m²
Plocha pozemku
315 m²
Cena
30.000 Kč
Poplatky
4.000 Kč
Vratná kauce
60.000 Kč
Typ budovy
Cihla
Vybavenost
Vybavený
Balkón
Ne
Terasa
Ano
Sklep
Ne
Lodžie
Ne
Parkování
Ano
Garáž
Ne
PENB
B

V okolí najdete

Zastávka veřejné dopravy:
532 m (6 min)
Postřižín
Pošta:
2.5 km (4 min)
Odolena Voda
Obchod:
709 m (9 min)
Banka:
2.7 km (5 min)
Česká spořitelna
Restaurace:
683 m (8 min)
Motorest pod Řípem
Lékárna:
2.8 km (5 min)
Lékárna Odolena Voda
Škola:
3.0 km (5 min)
ZŠ Vítězslava Hálka
Mateřská škola:
2.8 km (5 min)
Školka
Sportoviště:
3.1 km (5 min)
Hřiště:
2.6 km (4 min)

Vzdálenost k