Číslo inzerátu: 684237

Inzerát již není v nabídce

Podívejte se na podobné inzeráty, které jsou aktuálně v nabídce.

Pronájem bytu 1+kk bez realitky

Václavská, Staré Brno, Jihomoravský kraj

Zobrazit na mapě

9.500 Kč + 3.210 Kč

Na inzerát již není možné reagovat
Plocha
Plocha
18 m²
Dispozice
Dispozice
1+kk
MHD 1 minuta pěšky
Vybaveno
Parkování

Akční cena při podpisu smlouvy do 31.1.2022. Nabízíme k pronájmu jednotku M1.102 o celkové výměře 18 m2, která je k dispozici ihned. K dispozici je ve stejném komplexu několik jednotek ve velikosti 1+kk, 2+kk a 2+1 pro 2- 4 osoby k dispozici od dřívějšího data.

Jedná se o pronájem kompletně vybavené jednotky o dispozici 1+kk v nově zrekonstruovaném domě. Součástí vybavení kuchyně je plně zařízený kuchyňský kout, včetně lednice, sklokeramické desky, mikrovlnné trouby, rychlovarné konvice, digestoře a dřezu. Jednotka je vybavena dvěma pracovními stoly s židlemi, dvěma postelemi s nočním stolkem a dostatečným prostorem na ukládání oblečení. Koupelna je také plně vybavená, a to sprchovým koutem, záchodem a umyvadlem se zrcadlem. K dispozici je příprava pro připojení vlastní pračky nebo můžete využít společných prádelen, kde se nachází vždy pračky a sušičky. V ceně pronájmu je internetové připojení. Ke každé bytové jednotce nabízíme 50% slevu na parkování viz wwwparkovanibrno.cz. Součástí pronájmu není drobné dekorativní vybavení.

Jednotky se nachází v lukrativní oblasti v bezprostřední blízkosti centra Brna. Samotné centrum Brna je dostupné v pěší vzdálenosti.
V těsné blízkosti se nachází jeden z největších dopravních uzlů v Brně – Mendlovo náměstí, které Vám zajistí bezproblémové spojení na brněnské univerzity. V okolí se nachází několik obchodů, restaurací, barů, posiloven a ostatních služeb, které Vám zpříjemní žití na tomto místě.

O aktuální dostupnosti a podmínkách Vás budeme rádi informovat.

Za bytovou jednotku je účtován jednorázový administrativní poplatek 5 000 Kč.

Rádi se s Vámi setkáme na osobní prohlídce.

Description

Special price when signing the contract until 31.1.2022. We offer for rent a unit M1.102 with a total area of 18 m2, which is available immidiately. There are several units in the same complex in the size of 1+kk, 2+kk and 2+1 for 2-4 people.

This is a rental of a fully equipped unit with a layout of 1+kk in a newly renovated house. The kitchen is fully equipped, including a fridge, ceramic hob, microwave, kettle, extractor hood and sink.
The unit is equipped with two work tables with chairs, two beds with nightstands and enough space to store clothes. The bathroom is also fully equipped with a shower, toilet and washbasin with mirror. There is preparation for connecting your own washing machine or you can use the common laundry, where there are always washers and dryers. The rental price includes internet connection. We offer a 50% discount on parking for each apartment unit, see wwwparkovanibrno.cz. The rental does not include small decorative equipment.

The units are located in a lucrative area near the center of Brno. The center of Brno itself is within walking distance. In the immediate vicinity is one of the largest transport hubs in Brno - Mendlovo Square, which will ensure a seamless connection to Brno University. In the vicinity there are several shops, restaurants, bars, gyms and other services that will make living in this place more pleasant.

We will be happy to inform you about the current availability and conditions.

A one-time administrative fee of CZK 5 000 is charged for the apartment unit.

We will be more than happy to show you this appartment in person.

Parametry

Dispozice
1+kk
Stav
Velmi dobrý
Plocha
18 m²
Cena
9.500 Kč
Poplatky
3.210 Kč
Vratná kauce
19.000 Kč
Typ vlastnictví
Ostatní
Typ budovy
Cihla
Vybavenost
Vybavený
Balkón
Ne
Terasa
Ne
Sklep
Ne
Lodžie
Ne
Parkování
Ano
Výtah
Ne
Garáž
Ne
K dispozici od
15. 01. 2022
PENB
G
Energie
Přepis energií online, snadno a rychle
Internet
Zjistěte rychlost O2 internetu u vás doma. Advertisement

V okolí najdete

Zastávka veřejné dopravy:
128 m (2 min)
Václavská
Pošta:
221 m (3 min)
Brno 3
Obchod:
57 m (1 min)
Večerka
Banka:
124 m (1 min)
Česká spořitelna
Restaurace:
69 m (1 min)
U Putny
Lékárna:
140 m (2 min)
U Lva
Škola:
255 m (3 min)
MŠ Mendlovo nám.
Mateřská škola:
756 m (9 min)
Mateřská škola
Sportoviště:
106 m (1 min)
Big One Fitness
Hřiště:
379 m (5 min)

Vzdálenost k