Číslo inzerátu: 686694

Inzerát již není v nabídce

Podívejte se na podobné inzeráty, které jsou aktuálně v nabídce.

Pronájem bytu 2+kk bez realitky

Koněvova, Praha - Žižkov

Zobrazit na mapě

14.500 Kč + 2.000 Kč

Na inzerát již není možné reagovat
Plocha
Plocha
45 m²
Dispozice
Dispozice
2+kk
Podlaží
Podlaží
2
Rezervováno
MHD do minuty pěšky
Parkování
Garáž

Nabízíme k DLOUHODOBÉMU pronájmu nevybavený byt 2+kk po kompletní rekonstrukci na Praze 3 na Ohradě - ihned k nastěhování.
Byt se skládá z předsíně odkud je vstup do koupelny, na WC a obývacího pokoje s kuchyní. Z obývacího pokoje se pak prochází do ložnice s vestavěnou skříní (není ještě na foto). Koupelna je vybavena závěsným WC, sprcha je vybavena dvěmi sprchovacími hlavicemi (déšť / ruční sprcha) zrcadlovou skřínkou a umyvadlovou skřínkou. Kuchyň je nová, dělaná na míru včetně vestavěné lednice, indukční čtyř plotny, mikrovlné a horkovzdušné trouby, digestoře a mnoho úložných prostor. Plastová okna jsou situována do dvora s perfektními izolačními vlastnostmi. Topení WIFI řízeno dálkově aplikací v mobilu. Interiér domu je také po rekonstrukci s novým výtahem a možností je i parkování ve vnitro bloku v garážích za 1800,-, měsíčně. Nájemné se skládá z:
Nájem: 14.500,-
Poplatek za vodu a poplatky domu na osobu: 710,- /osoba
Elektřina cca 1500,- převod na nájemce (cca na jednu osobu)

Velmi dobré dopravní spojení 3min Palmovka, 5min Želivského, 10 min Florenc. V okolí veškerá občanská vybavenost: nonstop potraviny, pivní zahrádka BEER GARDEN ZIZKOV před domem, lékárna, banky, Tesco, Lidl, bary, restaurace, park Parukářka a Vítkov - vše do 2 minut chůze. 1 zastávka tram bazén na Pražačce.

Description

We offer for LONG-TERM rent an unfurnished apartment 2 + kk after complete reconstruction in Prague 3, Ohrad - ready to move in immediately.
The apartment consists of a hall from where there is access to the bathroom, toilet and living room with kitchen. From the living room you go to the bedroom with a built-in wardrobe (not yet in the photo). The bathroom is equipped with a hanging toilet, the shower is equipped with two shower heads (rain / hand shower), a mirror cabinet and a washbasin cabinet. The kitchen is new, tailor-made, including a built-in refrigerator, four-burner induction hob, microwave and hot air oven, extractor hood and plenty of storage space. Plastic windows are situated in the yard with perfect insulating properties. WIFI heating controlled remotely by mobile application. The interior of the house is also after reconstruction with a new elevator and there is also the possibility of parking in the inner block in garages for 1800, -, per month. The rent consists of:
Rent: 14,500
Water tax and house charges per person: 710, - / person
Electricity approx. 1500, - transfer to the tenant (approx. Per person)

Very good transport links 3min Palmovka, 5min Želivského, 10 min Florenc. In the vicinity of all civic amenities: non-stop food, beer garden BEER GARDEN ZIZKOV in front of the house, pharmacy, banks, Tesco, Lidl, bars, restaurants, park Parukářka and Vítkov - all within 2 minutes walk. 1 tram stop swimming pool in Pražačka.

Parametry

Dispozice
2+kk
Stav
Velmi dobrý
Plocha
45 m²
Cena
14.500 Kč
Poplatky
2.000 Kč
Vratná kauce
14.500 Kč
Typ vlastnictví
Osobní
Typ budovy
Cihla
Vybavenost
Nevybavený
Podlaží
2
Balkón
Ne
Terasa
Ne
Sklep
Ne
Lodžie
Ne
Parkování
Ano
Výtah
Ne
Garáž
Ano
K dispozici od
06. 10. 2021
Provedení
standardní: běžné materiály a technologie
Typ vytápění
jiné
Podlaží v rámci domu
první až předposlední podlaží
Rekonstrukce
vše
PENB
G

V okolí najdete

Zastávka veřejné dopravy:
33 m (0 min)
Ohrada
Pošta:
840 m (10 min)
Praha 3
Obchod:
114 m (1 min)
Lahůdky Ohrada
Banka:
154 m (2 min)
ČSOB
Restaurace:
4 m (0 min)
Gold Chicken
Lékárna:
127 m (2 min)
Benu
Škola:
462 m (6 min)
Základní škola Jeseniova
Mateřská škola:
482 m (6 min)
Mateřská školka Jeseniova 98
Sportoviště:
544 m (7 min)
FitnessPark Mgr. David Krumpolc
Hřiště:
432 m (5 min)

Vzdálenost k

Reklama