Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.

Inzerát již není v nabídce

Podobné nabídky jako tato nemovitost

  • Pronájem
  • Byt
  • 3+1, 3+kk, 4+1, 4+kk

Zobrazit všechny nabídky

Zobrazit všechny nabídky

Pronájem bytu 3+1 • 80 m² bez realitkyNovákových, Praha - Libeň

Prověřená nemovitost
Novákových, Praha - LibeňMHD do minuty pěšky • Částečně vybaveno • Výtah
Měsíční nájemné28 000 KčUšetříte 2 000 Kč30 000 Kč

+ Poplatky za služby3 000 Kč
+ Vratná kauce43 999 Kč


Světlý a prostorný loftový byt se 2 místnostmi, 2 galeriemi a šatnou, s celkovou užitnou plochou 80 m2. Kuchyňská linka se spotřebiči, pračka, částečně vybaven nábytkem. Byt poskytne příjemné bydlení i pohodlný home office. Díky dvěma velkým oknům přes celou stěnu je v bytě dostatek světla po celý den. Okna jsou profesionálně čištěna 2x ročně.

Rychlé spojení do centra i dalších částí Prahy, bezprostřední blízkost metra i tramvaje, nedaleko pošta i další infrastruktura, parkovací místa v modré či návštěvnické zóně na ulici před domem. V domě možnost pronájmu garážového stání.

V blízkosti cyklostezka, která vede podél Vltavy do Troji a dále do přírody nebo opačným směrem do Karlína a dále do centra či na Náplavku.

Spacious loft apartment with 2 rooms, 2 lofts and a walk-in closet, with a total floor area of 80 m2. Kitchen with brand name appliances, washing machine, furnished.

The apartment will provide comfortable living and a convenient home office. With higher-than-usual ceilings the apartment feels even more spacious and roomy, windows that cover the whole wall up to the ceiling fill the apartment with natural light. The windows are professionally cleaned twice a year.

Fast connection to downtown and other parts of Prague, close proximity to the subway and tram, walking distance to the post office and other infrastructure, parking spaces in the blue or visitor zone on the street in front of the building. It is also possible to rent a parking spot in the building.

Near to a very popular bike trail which leads along the Vltava river to Troja and out of the city or in the opposite direction to Karlín district and further to the downtown or Náplavka.

Parametry nemovitosti

Číslo inzerátu689930
Dispozice3+1
Dostupné od1. 7. 2023
Podlaží2
Typ budovyCihla
VytápěníÚstřední
Plocha80
VybavenoČástečně
StavVelmi dobrý
VlastnictvíOsobní
PENBC

Co tato nemovitost nabízí?

Výtah
MHD 1 minuta pěšky

V okolí nemovitosti najdete

MHDU Balabenky
🚶 83 m (1 min)
PoštaPraha 8
🚶 279 m (3 min)
ObchodPotraviny nonstop
🚶 206 m (2 min)
BankaKomerční banka
🚶 378 m (5 min)
RestauraceMasami
🚶 6 m (0 min)
LékárnaLékárna Palmovka
🚶 503 m (6 min)
ŠkolaZŠ Palmovka
🚶 396 m (5 min)
Mateřská školaMateřská škola Kotlaska
🚶 397 m (5 min)
SportovištěFitness
🚶 304 m (4 min)
Hřiště
🚶 391 m (5 min)

Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.