Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.

Inzerát již není v nabídce

Prodej domu 4+1 • 222 m² bez realitky

Třemešná, Moravskoslezský krajMHD 5 minut pěšky • Parkování • Sklep • Garáž

Cena2 190 000 Kč

Tato nemovitost již od 9 679 Kč měsíčně s roční úrokovou sazbou 5,84 %.

Nedosáhnete na hypotéku?

Byt pro vás koupíme hned, stačí si do 5 let našetřit na hypotéku


Nabízím na prodej útulnou chalupu-rodinný dům nacházející se v podhorské příhraniční obci Třemešná, okr. Bruntál, k okamžitému bydlení, ale doporučuji provést modernizaci domu.

Můžu pomoci s financováním 90% LTV i s úvěrem na zbylých 10% hodnoty nemovitosti. U tohoto domu v současnosti vychází splátky na 13,8tis / měs. za celých 100% ceny!

Zachovalý dům stojí v klidné části obce je postaven na rovině a velmi dobře přístupný z cesty. Je připojen na obecní vodovodní řád, odpadní vody jsou svedeny do septiku (v obci se postupně zavádí kanalizace), vytápění je zajištěno kamny na tuhá paliva s rozvody do radiátorů v pokojích. Elektřina 380/220V. Plynová přípojka do domu, momentálně odpojena, používala se pro vaření. V přízemí domu je k dispozici prostorná kuchyň, obývací pokoj, ložnice, koupelna s vanou a WC, tech. místnost. a chodba, ze které je přístup na zahradu. V podkroví, které je přístupné po dřevěných schodech, je jeden pokoj a půda pro věšení prádla. K domu patří velká garáž 42m2 s vysokým stropem přístupná vraty od cesty a ze zahrady. Dále kůlna 14m2 vedle garáže a hospodářská budova 22m2.

Na pozemcích náležících k nemovitosti se nachází zahrada, za kterou je potok a výhled na svažité louky a lesy.

Nemovitost je vhodná k celoročnímu užívání nebo jen k rekreaci, nachází se 7 km od Města Albrechtice, 23 km od Vrbna pod Pradědem, 46km od Jeseníků a 68 km od Ostravy. Přímo v obci je železniční zastávka na unikátní úzkokolejní trati.

Dům by potřeboval majitele, který je ochoten postupně provést renovaci domu. Garáž spolu s kůlnou tvoří 66m2 zastavěné plochy! Zahrada je dost velká na květiny, skleník i posezení. Domek je dobře přístupný z cesty a není problém u něj parkovat. Na dům nebyly zatím čerpány žádné dotace. Momentálně je např. vypsáno 500tis na zateplení a fasádu a změnu za ekologické vytápění. Pustil bych se do toho sám, ale na renovaci nemám čas a proto domek prodávám. Přijde mi to škoda. PENB štítek není k dispozici.

Nabídka přímo od majitele bez RK. Cena zahrnuje služby adovkáta, přípravu kupní smlouvy i advokátní úschovu.

Parametry nemovitosti

Číslo inzerátu691520
Dispozice4+1
Dostupné od15. 12. 2021
StavDobrý
Typ budovyCihla
Plocha222
VybavenoNevybaveno
Plocha pozemku862
Podlaží1
PENBG

Co tato nemovitost nabízí?

Sklep
Garáž
Parkování
MHD 1 minuta autem

Bezrealitky Hypotéka

let

Tato nemovitost již od 9 679 Kč měsíčně s roční úrokovou sazbou 5,84 %.

V okolí nemovitosti najdete

Odebírejte novinky z realitního trhu

Tato stránka je chráněna technologií reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google