Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.

Inzerát již není v nabídce

Podobné nabídky jako tato nemovitost

  • Prodej
  • Dům
  • 4+1, 4+kk, 5+1, 5+kk

Zobrazit všechny nabídky

Zobrazit všechny nabídky

Prodej domu 4+kk • 120 m² bez realitkyK Vlkánici, Bašť - Bašť, Středočeský kraj

K Vlkánici, Bašť - Bašť, Středočeský krajMHD 6 minut pěšky • Částečně vybaveno • Parkování
Cena12 590 000 Kč

Tato nemovitost již od 50 974 Kč měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,49 %.


Nabízíme k prodeji novostavbu rodinného domu z r. 2018 v žádané lokalitě Bašť na Praze-východ s výhledem do krajiny. Dům je součástí dvojdomu. Užitná plocha domu je 119.8 m2 a rozloha zahrady je 337m2. Celková plocha pozemku je 478m2. Výborná dostupnost do Prahy. Autem na M Letňany 13 minut.

Před domem je parkovací stání pro 5 aut. Vytápění domu je řešené podlahovým topením. Ohřev vody a topení zajištuje elektrický kotel. V přízemí domu se nachází předsíň se záchodem a šatnou, kuchyň, komora a prostorný obývací pokoj. V patře koupelna se záchodem, hala s vestavěnou skříni a 3 neprůchozí pokoje. Dům se prodává částečně vybavený. Zůstává kuchyňská linka se spotřebiči, kvalitní plisé, záclony, závěsy, vše na míru. Venkovní sedačka a plechový zahradní domek. Je možné domluvit se i na odkoupení nábytku.

Terasa u domu má 24 m2 a je krytá kvalitní dřevěnou pergolou. Zahrada je osázená okrasnými a ovocnými keři. Stromy jsou převážně ovocné. V zadní části zahrady je již připravená základová deska (18m2) na zahradní domek. Za zahradou se nachází pole.

V Bašti se nachází pošta ,kavárna, restaurace, potraviny 2x, školky, jesle, sportoviště, dětská hřiště. V roce 2023 bude i základní škola. Bus na Metro Ládví 20 min. Nemovitost prodává vlastník

Parametry nemovitosti

Číslo inzerátu695304
Dispozice4+kk
VybavenoČástečně
Plocha pozemku478
Podlaží1. podlaží
PENBB - Velmi úsporná
VytápěníElektrické
OdpadVeřejná kanalizace
Cena za jednotku104 917 Kč / m2
Užitná plocha120
UmístěníKlidná část
Dostupné od1. 4. 2022
StavNovostavba
Konstrukce budovyCihla
StáříDo 10 let
VodaZ veřejného zdroje
RizikaPrověřit »
Nemoreport

Vybíráte dům?

Mějte jistotu, že máte všechny důležité informace!

Co tato nemovitost nabízí?

Terasa
MHD 6 minut pěšky
Parkování

Hypoteční kalkulačka

let

V okolí nemovitosti najdete

MHDBašť
🚶 496 m (6 min)
PoštaLíbeznice
🚘 2 393 m (4 min)
ObchodU hřiště
🚶 472 m (6 min)
BankaGE
🚘 7 541 m (11 min)
RestauraceU Oličů
🚶 734 m (9 min)
Lékárna
🚘 2 686 m (5 min)
Škola
🚘 2 998 m (5 min)
Mateřská školaMateřská školka, třída Sluníček
🚶 456 m (5 min)
Sportoviště
🚘 6 824 m (9 min)
Hřiště
🚘 1 098 m (3 min)

Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.