Pronájem bytu 1+kk • 29 m² bez realitkyKlimšova, Havířov - Šumbark, Moravskoslezský kraj
Klimšova, Havířov - Šumbark, Moravskoslezský krajMHD 1 minuta pěšky • ParkováníPoznámka k ceně
+ služby 3000, kauce 12600, + adm. poplatek 6000Máte o nabídku zájem?
Ušetřete 6 300 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
Hledáte byt, který je krásný, moderní a zároveň cenově dostupný? Tenhle byt po povedené rekonstrukci vás okouzlí svou atmosférou i praktičností.
Interiér působí svěže a současně – moderní vzhled, čisté linie a příjemné provedení, ve kterém se budete cítit dobře od první chvíle. Velkým bonusem je prostorná koupelna, která nabízí komfort a dostatek místa pro každodenní pohodu i relax.
Tohle je bydlení, kde se nemusíte přizpůsobovat – byt je připravený na život.
Lokalita, která vám usnadní každý den.
Havířov-Šumbark je ideální volba pro klidné bydlení s výbornou dostupností. Do centra Ostravy jste autem i vlakem do 15 minut. Na vlakové nádraží se dostanete pohodlně pěšky nebo MHD.
V blízkosti najdete supermarket Lidl u nově zrekonstruovaného nádraží, takže nákupy zvládnete jednoduše cestou domů. Nechybí ani možnosti aktivního života – tenisové kurty, krytý bazén i další zázemí pro sport a relax.
Tohle není jen byt.
To je moderní, pohodové bydlení s perfektní dostupností.
Neváhejte a domluvte si prohlídku – tenhle byt si vás získá svou atmosférou.
Parametry nemovitosti
| Dostupné od | 28. 5. 2026 |
|---|---|
| Konstrukce budovy | Cihla |
| Podlaží | 2. podlaží |
| Vlastnictví | Osobní |
| Umístění | Klidná část |
| Voda | Z veřejného zdroje |
| Stav | Po rekonstrukci |
|---|---|
| Dispozice | 1+kk |
| Číslo inzerátu | 708318 |
| PENB | E - Nehospodárná |
| Užitná plocha | 29 m² |
| Cena za jednotku | 217,24 Kč / m2 |
Co tato nemovitost nabízí?
| MHD 1 minuta pěšky |
| Parkování |
V okolí nemovitosti najdete
Poznámka k ceně