Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.

Inzerát již není v nabídce

Podobné nabídky jako tato nemovitost

  • Pronájem
  • Byt
  • 2+1, 2+kk, 3+1, 3+kk

Zobrazit všechny nabídky

Zobrazit všechny nabídky

Pronájem bytu 2+kk • 45 m²

Praha - KyjeMHD 5 minut pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Balkón • Sklep

Měsíční nájemné20 020 Kč

Základní nájemné16 020 Kč
Poplatky za energie4 000 Kč
Vratná kauce40 000 Kč

Nedosáhnete na hypotéku?

Byt pro vás koupíme hned, stačí si do 5 let našetřit na hypotéku


Hledání nového bydlení nepatří zrovna mezi nejmilejší činnosti, člověk si pod tím hned představí plno zařizování, papírování a ustavičného běhání po prohlídkách. Jsme tedy nesmírně rádi že všechny tyto starosti můžete přenechat nám, pohodlně se usadit a nechat se unést následující nabídkou.

V této inzerci bychom se rádi zaměřili na ty z Vás kteří žijí sami či k životu nepotřebují přílišný prostor, ocení zařízený, čistý, moderní a světlý byt v prostředí veškeré občanské vybavenosti.

Momentálně totiž nabízíme byt o podlahové ploše celých 45 m², dispozičně řešeného jako 2+kk v ulici Sicherova , Praha 14.

Byt se nachází ve čtvrtém patře domu, ale žádné strachy, každodenní kardio do schodů pokud o to nebudete stát, Vás nečeká, k dispozici je zde i výtah. Leda, že by jste tedy neměli v úmyslu ještě vylepšit postavu do plavek, v takém případě bude čtvrté patro, ideálním trenérem.

Co se týče společných prostor domu, ty jsou také velmi čisté a udržované, což můžete brát do začátku, jako pozitivní vizitku, Vašich budoucích sousedů. Ale abychom se nezdržovali tlacháním před prahem, pojďme se teď již podívat dovnitř.

Byt má vše co by jste si jen mohli přát, dveře, okna, zdi ? Dobře, teď ale vážněji, celý byt je v perfektním stavu, vybaven nezbytným vybavením.

Již při vstupu do bytu na Vás dýchne kouzlo jakési zvláštní domácké atmosféry. Z předsíně vedou vstupy do všech ostatních místností. Na zemi je položena krásná plovoucí podlaha, vhodná ke snadné údržbě čistoty, po celý rok. Zdi jsou vymalovány čistě bílou barvou jenž opticky prostor ještě zvětšuje a působí velmi svěžím, čistým dojmem.

Kuchyně je vybavena moderním kuchyňským koutem s přijatelnou pracovní plochou a vestavěnými spotřebiči jenž Vám zpříjemní a zjednoduší každodenní přípravu kulinářského umění: myčka, lednice, mrazák, indukce, trouba, digestoř, mikrovlnná trouba.

Koupelna je laděna do zemitých tónů barev, dominuje objemnou vanou, umyvadlovým setem, žebříkovým topením.

Hlavní obývací místnost je místností bohatou na přirozené světlo, dostatkem prostoru pro umístění obývacího nábytku.

Celý byt je v perfektním stavu po celkové rekonstrukci. K bytu náleží i balkón a sklepní prostor.

Jelikož si uvědomujeme, že při výběru bytu je taky důležitá jeho lokalita, rádi bychom Vás ještě pozvali, na malou vycházku po okolí.

Takřka u domu je MHD, do centra Prahy se dostanete do 35 min.

Dále se zde nachází, potraviny, spousta oblíbených restauračních zařízení kam můžete po práci vyrazit s přáteli či rodinou na sklenku něčeho dobrého, lékárna i zeleň.

No a pokud jste se dočetli až sem a máte připravené kufry na stěhovačku tak paráda :) byt je totiž volný k nastěhování od 1.7.2022!!!

Nájem: 16 020 Kč

Služby: 4 000 Kč -záleží na počtu osob - Energie se převádí na nájemce.

Kauce: 1 až 3 měsíční nájmy.

Kontakty:

Telefon: 731 225 427

WhatsApp: 731 225 427

Email: prohlidky@tvujspravce.cz

Nemovitost pro Vás není vhodná? Nezoufejte. Jsme správní firma a máme k dispozici více než 400 nemovitostí.

Parametry nemovitosti

Číslo inzerátu721677
Dispozice2+kk
Dostupné od1. 7. 2022
Podlaží4
PENBB
Plocha45
VybavenoČástečně
StavVelmi dobrý
Typ budovyCihla

Co tato nemovitost nabízí?

Balkón
Výtah
Sklep
MHD 1 minuta autem

V okolí nemovitosti najdete

Odebírejte novinky z realitního trhu

Tato stránka je chráněna technologií reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google