Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.

Inzerát již není v nabídce

Podobné nabídky jako tato nemovitost

  • Prodej
  • Byt
  • 3+1, 3+kk, 4+1, 4+kk

Zobrazit všechny nabídky

Prodej bytu 3+kk • 111 m² bez realitky

Praha - JinoniceMHD 2 minuty pěšky • Vybaveno • Výtah • Parkování • Balkón • Sklep • Garáž • Terasa • Lodžie

Cena14 490 000 Kč

Tato nemovitost již od 64 042 Kč měsíčně s roční úrokovou sazbou 5,84 %.


Klidný světlý byt 3+kk s plochou 111,25 m2 (z toho 17,43 m2 tvoří lodžie) ve 2. NP novostavby v přírodou obklopené lokalitě Botanica na Praze 5, 9 minut chůze od stanice metra Nové Butovice.

Dům je situován na konci klidné slepé ulice. Za domem se nachází přírodní památka Vidoule, nádherný Lesopark Cibulka a golfové hřiště. Celkem je přímo za domem přes 2 km2 přírody, která vybízí k procházkám či jízdě na kole. Blízko je také přírodní park Prokopské údolí a Dalejské údolí.

U domu je vybudován park s dětským hřištěm, byt je tak ideální i pro rodinu s dětmi.

Byt je situován směrem do zahrádek a zeleně, čímž nabízí vzácný klid a ticho.

K bytu náleží 2 garážová stání v suterénu domu a sklep o rozměru 2,38 m2.

K dispozici jsou i 3 místnosti pro kola a kočárky.

V prostorné předsíni je praktický botník s šuplíky a několik vestavných skříní se zrcadlovými dveřmi, které nabízí i možnost umístění mrazáku. Oddělené WC s umývátkem je doplněno o úložné prostory.

Velká koupelna s podlahovým vytápěním nabízí vanu i sprchový kout. K dispozici je bidet, druhé WC a pračka. Skříně a police jsou doplněné o bodové osvětlení.

Velmi prostorný dětský pokoj má svou vlastní lodžii.

Obývací pokoj je díky množství oken mimořádně světlý a otevřený do okolní zeleně. Zařízená kuchyňská linka s ostrůvkem obsahuje: indukční varnou desku, ostrůvkovou digestoř, vestavnou troubu, vestavnou mikrovlnnou troubu, vestavnou myčku, vestavnou lednici s mrazákem a velký granitový dvojdřez s drtičem odpadu. Na oknech je plissé s dvojí látkou - denní a večerní. Předstěna s bodovým osvětlením nabízí úložné prostory přičemž nezabírá prostor v místnosti. Na sledování filmů nebo hraní her lze využít projektor a motorové stropní plátno s úhlopříčkou 2,5 m. Prostorná lodžie u obývacího pokoje nabízí možnost venkovního posezení a stolování s výhledy do zeleně.

Do nábytkové sestavy v ložnici lze do zavírací části umístit velkou TV.

Komora je prakticky umístěna uprostřed bytu, nyní je využita i jako oddělená pracovna a dílna.

Byt je realizován ve vysokém standardu: v obytných místnostech jsou dřevěné plovoucí podlahy a ve zbylé části bytu (předsíň, koupelna, WC, komora) je dlažba. Dřevěná francouzská okna jsou vybavena elektrickými vnějšími roletami, které v zimě snižují náklady na vytápění a v létě účinně stíní byt v tropických dnech. Lodžie jsou opatřené osvětlením a elektrickou zásuvkou pro možnost grilování. Dle dohody s novým majitelem lze prvky bytu ovládat systémem chytré domácnosti přes mobilní telefon.

Dům je vynikajícím způsobem odhlučněn, je vybaven výtahem a je bezbariérový. Energetická náročnost: C. Základní náklady za byt byly v roce 2021 pouze 2772 Kč měsíčně + elektřina.

Lokalita nabízí vynikající občanskou vybavenost: metro, restaurace, obchod, sport, mš, zš, hřiště, lékaři, příroda i rychlé spojení autem.

Byt je k dispozici během 14 dnů od podpisu kupní smlouvy, případně dle dohody.

Majitel si vyhrazuje právo výběru nejvýhodnější nabídky v případě více zájemců.

Quiet bright apartment 3+kk with an area of ​​111.25 m2 (of which 17.43 m2 is loggias) on the 2nd floor of a new building in Prague 5, surrounded by nature, 9 minutes walk from the metro station Nove Butovice.

The building is situated at the end of a quiet one-way street. Behind the house you can find the natural park Vidoule, the beautiful Cibulka Forest Park and a golf course. In total, there is over 2 km2 of nature behind the house, which encourages walking or cycling. The Prokopské and Dalejské údolí nature parks are also nearby. The house has a park with a playground, so the apartment is ideal for families with children.

The apartment is oriented towards the gardens and greenery, which offers a rare peace and quiet.

The apartment has 2 garage spaces and a cellar 2.38 m2. There are also 3 rooms for bicycles and strollers.

The apartment disposition: in the spacious hall there is a practical shoe rack with drawers and several built-in wardrobes with mirrored doors, which also offers the possibility of placing a freezer.

The spacious bathroom with underfloor heating offers a bath and a shower. There is a bidet, a second toilet and a washing machine. Cabinets and shelves are complemented by spot lighting.

The very spacious children's room has its own loggia.

Thanks to the number of windows, the living room is extremely bright and open to the surrounding greenery. Fully equipped kitchen contains: induction hob, hood, oven, microwave, dishwasher, refrigerator with freezer and large granite double sink with waste disposer.

The spotlight wall offers storage space without taking up space in the room. A projector and a 2.5-meter motorized ceiling screen can be used to watch movies or play games.

The spacious loggia by the living room offers outdoor seating and dining with views of the greenery.

The furniture set located in the bedroom also allows for a hidden location of the TV. The pantry is located in the middle of the apartment, now it also serves as a separate study and workshop.

The apartment is realized to a high standard: in the living rooms there are wooden floors and in the rest of the apartment there are light tiles. The wooden French windows are equipped with electric external blinds, which reduce heating costs in winter and effectively shade the apartment on summer tropical days. The loggias are equipped with lighting and an electrical outlet for barbecue. According to the agreement with the new owner, the elements of the apartment can be controlled by the smart home system via a mobile phone.

The basic costs of the apartment in 2021 was only CZK 2,772 per month + electricity.

The location offers excellent civic amenities (metro, restaurant, shop, sports, kindergarten, school, playground, doctors, nature) and fast connection by car.

The apartment is available within 14 days of signing the purchase agreement, or earlier by agreement.

The owner reserves the right to choose the most advantageous offer in case of more applicants.

Parametry nemovitosti

Číslo inzerátu722989
Dispozice3+kk
Dostupné od20. 6. 2022
Podlaží2
Typ budovyCihla
VytápěníÚstřední
Plocha111
VybavenoVybaveno
StavNovostavba
VlastnictvíOsobní
PENBC

Co tato nemovitost nabízí?

Balkón
Novostavba
Lodžie
Výtah
MHD 3 minuty pěšky
Terasa
Sklep
Parkování
Garáž

Potřebujete dospořit na hypotéku?


Program Můj první byt od Ownest

  • Na začátku potřebujete mít naspořeny pouze 3 % hodnoty bytu
  • Garantujeme fixní odkupní cenu pro následujících 5 let
  • Postupně si šetříte na 10 – ⁠20 % hodnoty bytu a máte až 5 let čas na získání hypotéky

V okolí nemovitosti najdete

Odebírejte novinky z realitního trhu

Tato stránka je chráněna technologií reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google