Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.

Inzerát již není v nabídce

Podobné nabídky jako tato nemovitost

  • Pronájem
  • Byt
  • 2+1, 2+kk, 3+1, 3+kk

Zobrazit všechny nabídky

Zobrazit všechny nabídky

Pronájem bytu 2+1 • 58 m²

Praha - HolešoviceMHD 3 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Balkón

Měsíční nájemné21 324 Kč

Základní nájemné18 824 Kč
Poplatky za energie2 500 Kč
Vratná kauce40 000 Kč

Nedosáhnete na hypotéku?

Byt pro vás koupíme hned, stačí si do 5 let našetřit na hypotéku


Hledání nového bydlení nepatří zrovna mezi nejmilejší činnosti, člověk si pod tím hned představí plno zařizování, papírování a ustavičného běhání po prohlídkách. Jsme tedy nesmírně rádi že všechny tyto starosti můžete přenechat nám, pohodlně se usadit a nechat se unést následující nabídkou.

V této inzerci bychom se rádi zaměřili na ty z Vás kteří mají rádi prostor, ocení zařízený, čistý, moderní a světlý byt v prostředí veškeré občanské vybavenosti.

Momentálně totiž nabízíme byt o podlahové ploše celých

58 m² dispozičně řešeného jako 2+1 v ulici Jateční, Praha 7.

Byt se nachází ve čtvrtém patře domu s výtahem.

Co se týče společných prostor domu, ty jsou také velmi čisté a udržované, což můžete brát do začátku, jako pozitivní vizitku, Vašich budoucích sousedů. Ale abychom se nezdržovali tlacháním před prahem, pojďme se teď již podívat dovnitř.

Byt má vše co by jste si jen mohli přát, dveře, okna, zdi ? Dobře, teď ale vážněji, celý byt je v perfektním stavu, vybaven nezbytným vybavením.

Na zemi je položena krásná dřevěná podlaha kombinovaná s dlažbou v prostoru chodby a kuchyně. Zdi jsou vymalovány čistě bílou barvou, jenž opticky prostor ještě zvětšuje a působí velmi svěžím, čistým dojmem. Kuchyně je vybavena moderním kuchyňským koutem s přijatelnou pracovní plochou. Koupelna prošla celkovou rekonstrukcí, dominuje objemnou rohovou vanou, umyvadlovým setem s nasvíceným zrcadlem a designovými obklady. Každá místnost je bohatá na přirozené světlo a dostatek prostoru, pro umístění Vašeho nábytku.

Mohlo by Vás zajímat:

- jestliže jste chovatelé čtyřnohého zvířecího kamaráda, nemusíte se obávat že by Vaše společné soužití, majitelům vadilo.

- K bytu náleží i balkón a komora

Jelikož si uvědomujeme, že při výběru bytu je taky důležitá jeho lokalita, rádi bychom Vás ještě pozvali, na malou vycházku po okolí.

Takřka u domu je MHD, do centra Prahy se dostanete do 10-15 min. Dále se zde nachází, potraviny, spousta oblíbených restauračních zařízení kam můžete po práci vyrazit s přáteli či rodinou na sklenku něčeho dobrého, lékárna i mnoha zeleně a turistických tras podél řeky Vltavy.

No a pokud jste se dočetli až sem a máte připravené kufry na stěhovačku tak paráda :) byt je totiž volný k nastěhování od IHNED!!

Nájem: 18 824 Kč

Služby: 2 500 Kč -záleží na počtu osob - Energie se převádí na nájemce.

Kauce: 1 až 3 měsíční nájmy.

Telefon: 605 133 040

WhatsApp: 605 133 040

Email: prohlidky@tvujspravce.cz

Nemovitost pro Vás není vhodná? Nezoufejte. Jsme správní firma a máme k dispozici více než 400 nemovitostí.

Parametry nemovitosti

Číslo inzerátu723888
Dispozice2+1
Dostupné od27. 6. 2022
Podlaží4
PENBC
Plocha58
VybavenoČástečně
StavDobrý
Typ budovyCihla

Co tato nemovitost nabízí?

Balkón
MHD 3 minuty pěšky
Výtah

V okolí nemovitosti najdete

Odebírejte novinky z realitního trhu

Tato stránka je chráněna technologií reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google