Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.

Inzerát již není v nabídce

Podobné nabídky jako tato nemovitost

  • Pronájem
  • Byt
  • 1+1, 1+kk, 2+1, 2+kk

Zobrazit všechny nabídky

Zobrazit všechny nabídky

Pronájem bytu 1+kk • 41 m²

Nedašovská, Praha - ZličínMHD 4 minuty pěšky

Měsíční nájemné14 065 Kč

Základní nájemné11 765 Kč
Poplatky za energie2 300 Kč
Vratná kauce14 065 Kč

Nedosáhnete na hypotéku?

Byt pro vás koupíme hned, stačí si do 5 let našetřit na hypotéku


Hledání nového bydlení nepatří zrovna mezi nejoblíbenější činnosti, které bychom si mohli představit, avšak kdo z nás někdy v takové situaci nebyl a nemusel ji vyřešit?

Jestliže i vy momentálně patříte mezi takové šťastlivce, přenechte starosti nám a dovolte abychom Vás pozvali, na prohlídku následujícího bytu.

V této inzerci bychom se rádi zaměřili na ty z Vás, kteří žijí sami, mají rádi světlo, útulno a praktičnost.

Momentálně totiž nabízíme pronájem bytu o podlahové ploše celých 41 m², dispozičně řešeného jako 1+kk v ulici Nadašovská, Praha - Zličín.

A jestliže honíte poslední, letošní příležitosti jak vyrýsovat postavu do plavek, potěšíme Vás :) Byt se totiž nachází ve čtvrtém patře domu bez výtahu, což je každodenní kardio zaručené.

Dům je ve skvělém stavu, společné prostory jsou čisté a udržované, což můžete brát po začátek, jako výbornou vizitku Vašich budoucích sousedů :)

Abychom se ale nezdržovali přílišným tlacháním jak se tak lidově říká před prahem bytu, pojďme se teď už společně podívat dovnitř.

Pronajímatelé se snaží svým nájemcům všemožně zjednodušovat bydlení a tak se velmi často stává že, nabízíme byt který je ať částečně , nebo dokonce kompletně zařízen. O kompletním zařízení bytu se můžeme bavit i v tomto případě.

Popis Vybavení:

kuchyňská linka, lednička, elektrická plotýnka, pohovka, stůl + židle, postel, šatní skříň, křeslo, pračka. I

Postačí si zabalit tedy osobní věci, nějaký ten rámeček, nějakou tu květinu, sem tam nějaký ten kobereček a hurá co nevidět, sedíte na pohovce s nohami nahoře a bydlíte :)

Celý byt je velmi bohatý na přirozené světlo. Zcela upřímně, není potřeba Vás lákat na nesmyslné superlativy inzerce, v dnešní době nás všechny zajímá především cena a kvalita, ceně rovná. Tento byt je vhodný pro kohokoliv, kdo si umí spočítat Pražské výdaje na bydlení a přitom nehodlá slevit ze svých nároků.

Mohlo by Vás zajímat:

- k bytu náleží i sklepní prostor, kam můžete umístit vše co zrovna nepotřebujete mít denně na očích ( kolo, lyže, zimní pneu, manžela, manželku ... )

- Zvířátka mohou být Vašimi spolubydlícími v případě dohody s majitelem.

Je nám však zcela jasné že při výběru bytu hraje svou roli taky daná lokalita, dovolte nám tedy Vás pozvat, ještě na malou procházku po okolí.

V okolí je veškerá občanská vybavenost – Metropole Zličín, Ikea, Homepark Zličín, Globus Hypermarket, Tesco apod. Výborná dopravní dostupnost – metro B – Zličín 8 minut chůze, autobusová zastávka Halenkovská nebo Sídliště Zličín (bus 180, 306) je vzdáleno 3 minuty chůze.

No a pokud jste se dočetli až sem, a nabídka Vás zaujala tak výborně :)

Byt je totiž volný k nastěhování IHNED !!! tudíž kdo dřív napíše ten dřív.. však to znáte...

Nájem: 11 765 Kč

Služby: 2 300 Kč - záleží na počtu osob - Energie se převádí na nájemce.

Kauce: 1 až 3 měsíční nájmy.

Kontakty:

Telefon: 605 133 040

WhatsApp: 605 133 040

Email: prohlidky@tvujspravce.cz

Nemovitost pro Vás není vhodná? Nezoufejte. Jsme správní firma a máme k dispozici více než 400 nemovitostí. Neváhejte se nám proto ozvat. Společně nalezneme řešení Vašich bytových potřeb..

Parametry nemovitosti

Číslo inzerátu728706
Dispozice1+kk
StavDobrý
VlastnictvíOsobní
Administrativní poplatky1 765 Kč
Plocha41
Dostupné od1. 8. 2022
Podlaží1
Typ budovyOstatní

Co tato nemovitost nabízí?

MHD 4 minuty pěšky

V okolí nemovitosti najdete

Odebírejte novinky z realitního trhu

Tato stránka je chráněna technologií reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google