
Pronájem bytu 2+1 • 45 m² bez realitkyNa Michalůvce, Havířov - Prostřední Suchá, Moravskoslezský kraj
Poznámka k ceně
+ služby 680, kauce 14300, + adm. poplatek 6000Máte o nabídku zájem?
Ušetřete 7 150 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
Byt k pronájmu se nachází na ulici Na Michalůvce, v klidné lokalitě s vesnickou atmosférou, kde převládá zeleň, ticho a pocit soukromí. Dvoupodlažní cihlový dům s okolní zelení vytváří příjemné prostředí pro každodenní bydlení bez ruchu města. Byt je umístěn ve druhém podlaží, což znamená žádné sousedy nad hlavou, a díky promyšlené orientaci oken se nemusíte obávat letního přehřívání. Okna jsou situována na obě strany domu, což umožňuje přirozené proudění vzduchu a udržuje v bytě příjemnou teplotu i během horkých dní.
Interiér bytu je praktický a vzdušný, v celém bytě je plovoucí podlaha, koupelna s vanou i WC jsou řešeny dlažbou a samozřejmostí je komora poskytující dostatek úložného prostoru. Lokalita nabízí ideální kombinaci klidu a výborné dostupnosti služeb, protože obchodní centrum U trati i OC Globus jsou v krátké vzdálenosti a výrazně usnadňují každodenní nákupy.
Zastávka MHD je vzdálena přibližně 250 metrů, další zhruba 450 metrů. Nejbližší mateřská škola se nachází asi 400 metrů od domu, základní škola je dostupná přibližně do šesti minut chůze. Nejbližší park a veřejná zeleň jsou vzdáleny zhruba 300 metrů.
Pokud hledáte klidné bydlení, které zůstává svěží i v létě a zároveň nabízí skvělou dostupnost, ozvěte se a domluvte si prohlídku. Tohle místo si vás získá hned při první návštěvě.
Parametry nemovitosti
| Dostupné od | 3. 2. 2026 |
|---|---|
| Konstrukce budovy | Cihla |
| Podlaží | 2. podlaží |
| Vlastnictví | Osobní |
| Umístění | Klidná část |
| Voda | Z veřejného zdroje |
| Stav | Velmi dobrý |
|---|---|
| Dispozice | 2+1 |
| Číslo inzerátu | 770000 |
| PENB | E - Nehospodárná |
| Užitná plocha | 45 m² |
| Cena za jednotku | 159 Kč / m2 |
Co tato nemovitost nabízí?
| MHD 1 minuta pěšky |
| Parkování |
V okolí nemovitosti najdete
Poznámka k ceně
+ služby 680, kauce 14300, + adm. poplatek 6000Máte o nabídku zájem?
Ušetřete 7 150 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.
















