
Inzerát již není v nabídce
Pronájem bytu 1+kk • 25 m² bez realitkyVelvarská, Praha - Dejvice
Velvarská, Praha - DejviceNabízíme k pronájmu nově zrekonstruovaný byt 1+kk o výměře cca 25 m2, který se nachází v prvním patře činžovního domu s předzahrádkou v ulici Velvarská 41, Praha 6 – Dejvice (2 zastávky tramvají od metra A – Dejvická do zastávky Hadovka nebo 1 zastávka od metra A Bořislavka, nebo pěšky cca 5 minut z metra Bořislavka). Tramvaje do zastávky Hadovka, vzdálené 100 metrů od domu, zajišťují i noční provoz. Letiště Václava Havla je vzdáleno 15 minut jízdy autem.
Dům se nachází v tiché ulici, u parku, k dispozici je také tichá zahrada v zadní části domu. Byt disponuje pokojem, předsíní, koupelnou se sprchovým koutem s WC. Je vybaven novou kuchyňskou linkou s lednicí, varnou deskou, troubou, myčkou na nádobí a pračkou. Spotřebiče jsou zcela nové.
Byt NENÍ vybaven nábytkem!
Nájemné 16.500 Kč, Kauce 16.500,- Kč.
Záloha na služby 2.500 Kč, elektřinu v bytě si nájemník přepisuje na sebe.
Parametry nemovitosti
Číslo inzerátu | 773077 |
---|---|
Dispozice | 1+kk |
Vybaveno | Nevybaveno |
Stav | Po rekonstrukci |
Konstrukce budovy | Cihla |
Vytápění | Ústřední |
Cena za jednotku | 660 Kč / m2 |
Užitná plocha | 25 m² |
---|---|
Umístění | Klidná část |
Dostupné od | 4. 6. 2025 |
Podlaží | 1. podlaží z 3 |
PENB | G - Mimořádně nehospodárná |
Rekonstrukce | Interiér |
Co tato nemovitost nabízí?
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.