
Inzerát již není v nabídce
- Pronájem bytuU Pazderek, Praha - Bohnice
- Garsoniéra
- 35 m²
17 000 Kč + 4 000 Kč18 000 Kč
Ušetříte 1 000 Kč
Pronájem bytu Garsoniéra • 30 m² bez realitkyVelvarská, Praha - Dejvice
Velvarská, Praha - DejviceMHD 4 minuty pěšky • Částečně vybavenoNabízím byt garsoniérového typu o výměře cca 30,2 m2, který se nachází v prvním patře činžovního domu s předzahrádkou v ulici Velvarská 41, Praha 6 – Dejvice (2 zastávky tramvají od metra A – Dejvická do zastávky Hadovka nebo 1 zastávka od metra A Bořislavka, nebo pěšky cca 5 minut z metra Bořislavka). Tramvaje do zastávky Hadovka, vzdálené 100 metrů od domu, zajišťují i noční provoz. Letiště Václava Havla je vzdáleno 15 minut jízdy autem.
Dům se nachází v tiché ulici, u parku s posezením. Byt je vybaven kuchyňskou linkou s vestavnou ledničkou, indukční varnou deskou, vestavnou myčkou nádobí, horkovzdušnou troubou a digestoří, dále koupelnou se sprchovým koutem. K dispozici je i tichá zahrada domu.
Byt NENÍ vybaven žádným nábytkem!
Nájemné 15.000 Kč, Kauce 15.000,- Kč.
Záloha na služby 3.275 Kč, elektřinu v bytě si nájemník přepisuje na sebe.
Byt je k nastěhování k 3 .2. 2025 (nebo dle dohody se stávajícím nájemcem).
Parametry nemovitosti
Číslo inzerátu | 775156 |
---|---|
Dispozice | Garsoniéra |
Vybaveno | Částečně |
Stav | Dobrý |
PENB | G - Mimořádně nehospodárná |
Užitná plocha | 30 m² |
---|---|
Umístění | Klidná část |
Dostupné od | 3. 2. 2025 |
Konstrukce budovy | Cihla |
Cena za jednotku | 500 Kč / m2 |
Co tato nemovitost nabízí?
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.