Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.
Pronájem chaty, chalupy, Božanov, Královéhradecký kraj
Pronájem chaty, chalupy, Božanov, Královéhradecký kraj
Pronájem chaty, chalupy, Božanov, Královéhradecký kraj

Pronájem chaty, chalupy • 4 ložnice bez realitkyBožanov, Královéhradecký kraj

Božanov, Královéhradecký kraj

chalupa za noc: léto 3.290 Kč, zima 3.200 Kč

Více informací


Pronájem Chalupy Božanov v oblasti Krkonoše: 4 ložnice, celkem pro 2 až 12 osob.chalupa za noc: léto 3.290kč, zima 3.200kč. Pronájem stylové chalupy přímo u Broumovských stěn a v blízkosti Teplicko - adršpašských skal, 7 km od Broumova v CHKO Broumovsko v malebné obci Božanov. Hlavní benefity - krásné prostředí, výhled na louky a na okolní kopce a skály, multifunkční obecní hřiště (tenis, fotbal, volejbal, nohejbal), restaurace a obchod v obci, sportovní vyžití - cykloturistický ráj, pěší turistika a lezení ve skalách, golf v Broumově - 9 ti jamkové hřiště. Blízkost skal - prakticky za domem, velká terasa (70m²) s posezením, slunečníkem a krásnou zahradou s travnatou plochou i lehátky u objektu, možnost koupání ve 2 km vzdáleném polském Radkowském Zalewu či v Meziměstí na koupališti. V domě sauna a u potoka ochlazovací nádrž.

Genius loci - broumovský klášter, barokní kostely, křížky, kapličky, křížové cesty, statky Broumovského typu, netknutá příroda, skály, kulturní vyžití, zkrátka RÁJ.

Parametry nemovitosti

NázevChalupa u Broumovských stěn
Ložnice4 ložnice
MěstoBožanov
Wifiano
Saunaano
Pes povolenne
Kapacita2 až 12 osob
Dětská postýlkaano
Krbano
Bazénne
Vířivkane

V okolí nemovitosti najdete


Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.