Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.
Pronájem chaty, chalupy, Vacov, Jihočeský kraj
Pronájem chaty, chalupy, Vacov, Jihočeský kraj
Pronájem chaty, chalupy, Vacov, Jihočeský kraj

Pronájem chaty, chalupy • 2 ložnice bez realitkyVacov - Javorník u Stach, Jihočeský kraj

Vacov - Javorník u Stach, Jihočeský kraj

za osobu za noc: léto 350 Kč, zima 450 Kč

Více informací


Pronájem Chalupy Vacov - Javorník v oblasti Šumava: 2 ložnice, celkem pro 2 až 8 osob.za osobu za noc: léto 350kč, zima 450kč. Chalupa se nachází na krásném místě Šumavy, na Javorníku - Tejmlově, v nadmořské výšce 940m. Ubytování je vhodné k rodinné rekreaci. Počet pokojůjsou 2 čtyřlůžkové. Další zařízení: tv, sprcha, wc, lednice, kompletně vybavená kuchyně. Stravování. Po domluvě možnost doobjednat snídaně a večeře.

Javorník je proslulý svým nejčistějším ovzduší v celé České republice. Lyžařský svah s Poma vlekem je nenáročný a je velmi vhodný pro dětské a začínající lyžaře. Vrchol Javorník má od roku 2003 znovu otevřenou a rekonstruovanou rozhlednu, ze které je vidět celé panorama Šumavy. V okolí je mnoho nástupních míst pro cyklistické a turistické trasy - Srní, Churáňov ˇ, Kvilda, Vimperk, Strakonice - větší města s historickými památkami. Navštívit můžete hrad Rabí, Kašperské Hory, hrad Kašperk, okolní lesy nabízejí možnost sběru hub, borůvek a jiných lesních plodin. Nedaleko se nachází také aquapark Horažďovice, plavecký areál Strakonice, přírodní koupaliště Rohanov s občerstvením, činové koupaliště Strašín. Nejbližší obchody jsou vzdálena 5 km ve Vacově nebo Staších.

Parametry nemovitosti

NázevUbytování Fuchs Tejmlov
Ložnice2 ložnice
MěstoVacov - Javorník
Wifiano
Saunane
Pes povolenne
Kapacita2 až 8 osob
Dětská postýlkane
Krbne
Bazénne
Vířivkane

V okolí nemovitosti najdete


Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.