- 2+kk
- 52 m²
Máte o nabídku zájem?
Ušetřete 14 200 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
K dlouhodobému pronájmu nabízím světlý byt 2+kk s balkonem orientovaným na jih. Jedná se o nadstandardní byt v novostavbě u Hlavní třídy. V domě je prostorný výtah. K bytu náleží komora, která se nachází na chodbě u výtahu.
Ve velkém pokoji je francouzské okno s výstupem na balkon. K dispozici je kuchyňská linka včetně varné desky, digestoře, trouby, myčky a ledničky s mrazákem. V menším pokoji, který je vhodný k využití jako ložnice, zůstává velká šatní skříň a věšáková stěna (ostatní nábytek, který je na fotkách, nebude součástí pronájmu). V koupelně je k dispozici pračka kombinovaná se sušičkou. Nájemníci bytu mohou využít také terasy na střeše budovy, kde je možnost např. el. grilování. Výhodou domu je velké množství parkovacích míst v bezprostředním okolí.
Preferuji nájemníky nekuřáky.
| Stáří | 10 - 30 let |
|---|---|
| Stav | Novostavba |
| Dispozice | 2+kk |
| Podlaží | 3. podlaží z 7 |
| Číslo inzerátu | 791676 |
| PENB | B - Velmi úsporná |
| Užitná plocha | 54 m² |
| Dostupné od | 1. 5. 2026 |
|---|---|
| Konstrukce budovy | Cihla |
| Vybaveno | Částečně |
| Vytápění | Ústřední |
| Vlastnictví | Družstevní |
| Umístění | Klidná část |
| Cena za jednotku | 262,96 Kč / m2 |
| Balkón 2,5 m² | |
| Garáž | |
| Výtah | |
| MHD 4 minuty pěšky |
| Bezbariérový přístup | |
| Parkování |
Máte o nabídku zájem?