Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.
Pronájem chaty, chalupy, Arnoltice, Ústecký kraj
Pronájem chaty, chalupy, Arnoltice, Ústecký kraj
Pronájem chaty, chalupy, Arnoltice, Ústecký kraj

Pronájem chaty, chalupy • 3 ložnice bez realitkyArnoltice, Ústecký kraj

Arnoltice, Ústecký kraj

chalupa za týden: léto 30.000 Kč, zima 30.500 Kč

Více informací


Pronájem Chalupy Arnoltice v oblasti České Švýcarsko: 3 ložnice, celkem pro 2 až 11 osob.chalupa za týden: léto 30.000kč, zima 30.500kč. Nabízíme Vám nově zrekonstruované útulné prostředí, kde budete mít možnost v prostorách roubené chalupy vstřebat nádech starých časů, klid a pohodu. Naše pokojíčky jsou pro Vás vždy připravené, naklizené a voňavé. Poskytujeme celoroční ubytování vhodné pro všechny věkové kategorie včetně rodin s dětmi. Na zahradě vás v horkém počasí osvěží bazén, děti se mohou vyřádit na trampolíně a těm nejmenším se určitě zalíbí houpačka a pískoviště. Puberťáky nadchne Wi - Fi a v chladném počasí vás zahřejí kamna.

Naše chalupa leží v obci Arnoltice, okres Děčín, pouze 6km od německých hranic, kam si můžete jet nakoupit potraviny nebo navštívit Duty Free shop. Okolí je vhodné k procházkám a túrám za poznáním krás Českého Švýcarska s typickými pískovcovými skalními masivy. V obci se nachází dětské a multifunkční hřiště, restaurace a obchod s potravinami.

Parametry nemovitosti

NázevChalupa u Trojanů
Ložnice3 ložnice
MěstoArnoltice
Wifiano
Saunane
Pes povolenne
Kapacita2 až 11 osob
Dětská postýlkaano
Krbne
Bazénano
Vířivkane

V okolí nemovitosti najdete


Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.