Pronájem bytu 4+1 • 73 m² bez realitkySlovenská, Karviná - Karviná-město, Moravskoslezský kraj
Slovenská, Karviná - Karviná-město, Moravskoslezský krajMHD 8 minut pěšky • ParkováníPoznámka k ceně
+ služby 3400, kauce 15150Máte o nabídku zájem?
Ušetřete 11 750 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
Hledáte domov, který má všechno? Klidnou lokalitu, spoustu prostoru a útulnou atmosféru? Pak věnujte pozornost tomuto krásnému bytu v srdci oblíbené části Karviné – poblíž lázní Darkov. Byt se nachází v přízemí, ideální pro rodinu s dětmi i pro ty, kdo chtějí pohodlí bez schodů. Prošel kompletní rekonstrukcí – moderní kuchyně, plovoucí podlahy, nové koupelnové vybavení a příjemné světlé barvy tvoří harmonický celek. Každá místnost má své kouzlo – prostorný obývák pro společné chvíle, kuchyň s dostatkem místa pro rodinné snídaně a pokoje, kde si děti vytvoří svůj vlastní malý svět. Jen pár kroků od domu je mateřská i základní škola, nákup uděláte do pěti minut v Kauflandu, lékaře i polikliniku máte doslova za rohem. Zavolejte, napište – tenhle byt má prostě domovskou energii. A čeká právě na vás. Nyní s akcí měsíc zdarma!
Parametry nemovitosti
| Dostupné od | 22. 5. 2026 |
|---|---|
| Konstrukce budovy | Panel |
| Podlaží | 1. podlaží |
| Vlastnictví | Osobní |
| Umístění | Klidná část |
| Voda | Z veřejného zdroje |
| Stav | Po rekonstrukci |
|---|---|
| Dispozice | 4+1 |
| Číslo inzerátu | 810444 |
| PENB | D - Méně úsporná |
| Užitná plocha | 73 m² |
| Cena za jednotku | 160,96 Kč / m2 |
Co tato nemovitost nabízí?
| MHD 8 minut pěšky |
| Parkování |
V okolí nemovitosti najdete
Poznámka k ceně
+ služby 3400, kauce 15150Máte o nabídku zájem?