Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.
Pronájem chaty, chalupy, Svratouch, Pardubický kraj
Pronájem chaty, chalupy, Svratouch, Pardubický kraj
Pronájem chaty, chalupy, Svratouch, Pardubický kraj

Pronájem chaty, chalupy • 4 ložnice bez realitkySvratouch - Svratouch, Pardubický kraj

Svratouch - Svratouch, Pardubický kraj

chalupa za týden: celoročně 16.000 Kč

Více informací


Pronájem Chalupy Svratouch - Karlštejn v oblasti Vysočina: 4 ložnice, max. 8 osob.chalupa za týden: celoročně 16.000kč. Chalupa se nachází na polosamotě Karlštejn, u malého potůčku, pod velkým jasanem. Uprostřed luk (vlastní pozemek asi 4000 m2), s vyhlídkou do svrateckého údolí. Chalupa je přízemní selské stavení ve tvaru `u`, renovovaná před 10 lety. Má vnitřní dvorek 5X5 m, vybavený k posezení. Dvorek má ranní slunce, idealní pro snídaně. Z prostorné chodby 8x2m, je přístup do kuchyně 12m2,jizby 40m2,dvou ložnic, wc, dvou koupelen, schodů do podkroví a stodoly, kde je uhlí a dřevo. Chalupa leží na turistických stezkách, 200m od golfového hřiště Svratka, 300m od hotelu Žďas, kde je možnost vellnesu a stravování.

Koupání v přírodě je možné ve Svratouchu i ve Svratce. V zimě je u hotelu Žďas lyžařský vlek s osvětlením a zasněžováním. Běžecké dráhy kolem dokola, udržované dráhy začínají ve Svratce.

Parametry nemovitosti

NázevPod jasanem
Ložnice4 ložnice
MěstoSvratouch - Karlštejn
Wifine
Saunane
Pes povolenano
Kapacitamax. 8 osob
Dětská postýlkaano
Krbano
Bazénne
Vířivkane

V okolí nemovitosti najdete


Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.