Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.
Pronájem chaty, chalupy, Rohozná, Pardubický kraj
Pronájem chaty, chalupy, Rohozná, Pardubický kraj
Pronájem chaty, chalupy, Rohozná, Pardubický kraj

Pronájem chaty, chalupy • 4 ložnice bez realitkyRohozná - Rohozná u Poličky, Pardubický kraj

Rohozná - Rohozná u Poličky, Pardubický kraj

chata za týden: celoročně 29.000 Kč

Více informací


Pronájem Chaty Rohozná v oblasti Vysočina: 4 ložnice, celkem pro 6 až 16 osob.chata za týden: celoročně 29.000kč. Chalupa Roháček leží v obci Rohozná u Poličky vzdálené 15 km a 17 km od Svitav. Chata Roháček v Rohozné je skvělou volbou pro příznivce cyklistyky, lyžování, houbaření, rybaření, památek, pěší turistiky, procházek i koupání. Chata má velkou společenskou místnost (40 osob) a je ideální pro rodinné oslavy, setkání s přáteli i pro firemní školení a kurzy. Kapacita objektu je 40 míst k sezení a 16 lůžek.

Barový pult je vybaven výčepním zařízením pro 4 druhy nápojů, profesionálním chlazením a plynem Biogon pro tlačení piva ze sudu. Vstup do společenské místnosti je bezbariérový. Společenská místnost, obývák a půda je klimatizovaná. Pro přípravu pokrmů Vám poslouží kompletně vybavená kuchyně s vozíkem pro ohřev jídel k celodennímu servírování teplých pokrmů v případě oslavy. V přízemí budovy také bezpečně odložíte Vaše kola či lyže do uzamykatelné místnosti. Auta zaparkujete přímo u chalupy nebo na nedalekém parkovišti.

Parametry nemovitosti

NázevChata Roháček
Ložnice4 ložnice
MěstoRohozná
Wifiano
Saunane
Pes povolenne
Kapacita6 až 16 osob
Dětská postýlkaano
Krbne
Bazénne
Vířivkane

V okolí nemovitosti najdete


Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.